La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

3

Według mnie zatrudnienie Nawalki to taki krok jakby po Dolezalu kadrę przejął Kruczek.

konto usunięte

2

@Criss18Barca z ruskimi beda becki w takim razie

0

@Criss18Barca jest mało czasu do baraży :) musi przyjść trener która zna zawodników i ma szacunek... a w Polsce jest nim tylko Adam Nawałka

0

@Criss18Barca xa nawałki graliśmy z kontry o ile pamiętam plus sousy był taki że graliśmy bardziej pozycyjnie i nie wiem czy nawałka tego nie rozwali

1

@Criss18Barca akurat kto by tego nie wziął to nie ma to żadnej różnicy. Może przyjść nawet pep guardiola i co zmieni w 3 dni ? Nic. Kompletnie nic. Na marzec potrzebny jest poprostu trener który usiądzie na ławkę i bedzie miał papiery żeby tam usiąść

2

@Hubsao Nie kupuje takich argumentów. Bo Rosja będzie miała tyle samo czasu. Tak samo Szwecja i Czechy.
Dla mnie trener najlepszy jakiego się da zatrudnić albo żaden.

Przypomina mi to 2010 rok kiedy piłkarze i dziennikarze chcieli Smudę. Teraz jest sytuacja 1:1.

0

@Criss18Barca no moim zdaniem nikt konkretny tu nie przyjdzie zza granicy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?