La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

11

Trochę tak to wyglądało.


konto usunięte

2

0

@Encore Rafa po 21szego Szlema?

1

@barcelonaLM Myśle że jak będzie w półfinale to będzie sukces.Za długa przerwe miał od ważnych turniejów.Raczej Medvedev/Zverev.

0

@ViscaDelFritz1983 A zdrowy Djokovic już nie. Ciekawe czy jak komuś zaszczepionemu wyjdzie pozytywny wynik na AO, to będzie out z turnieju?

konto usunięte

0

@Barcanajlepszyteam widocznie nie to jakaś poj**ana akcja co tam się odpier**a

0

@ViscaDelFritz1983 Mam nadzieję, że tak. Chyba, że uważają zdrowego Djokovica za większe niebezpieczeństwo, niż kogoś kto jest zaczepiony, zarażony i może zarazić innych ;) Mnie już nic nie zdziwi. Mam nadzieję, że na innych wielkoszlemowych turniejach nie będzie takich cyrków.

konto usunięte

0

@Barcanajlepszyteam Australia była kolonią karną UK zamordyzm mają we krwi :V

0

@ViscaDelFritz1983 Oby Wimbledon odbył się bez takiego cyrku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?