- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
6
Serbskie przyjęcie w Zawierciu w kolejnym sezonie?
@Encore @Xxxbarca4ever @FCB24 @adi7adi8 @michal26 @Bykunn
1
@Ojciec5tkidzieci Trochę sceptycznie patrzę na ten ruch. Siła ognia by była ale przyjęcie problematyczne. Jakby wyciągnęli Kwolka(kończy mu się kontrakt) to mieliby bardzo dobre przyjęcie + mogliby ściąnąć dobrego zagranicznego środkowego(środek chyba najbardziej kuleje w tym sezonie względem czołówki).
1
@Ojciec5tkidzieci W Resovii swoje dawał :)
1
@priest9999 Kuleje to libero najbardziej. :D
Kwolek w tym sezonie strasznie słaby w przyjeciu. Mocny zjazd w tym aspekcie gry zaliczył.
A przyjscie kolejnego Serba do Zawiercia sprawiłoby, że na pozycji przyjmujacych Kolaković by juz nie dokonywał zadnych rotacji (już w tym sezonie są sporadyczne, a przydałyby sie w meczu z Katowicami ostatnio, gdzie Konar i Conte byli do zmiany).
1
@Ojciec5tkidzieci uuu ciekawie ciekawie się zapowiada.
1
@Ojciec5tkidzieci Kwolo chyba troche się zasiedział w tej Warszawie przydałaby się zmiana ::P
1
@Ojciec5tkidzieci Nie powiedziałbym że Kwolek jest jakoś bardzo słaby w przyjęciu w tym sezonie. U niego bardziej widzę problemy z dynamiką w ataku niż samym aspektem defensywnym. Co do Żurka powiedziałbym że jest jaki jest. Po prostu średniak. Moim zdaniem wciąż jest lepszy niż np. Piechocki czy Gruszczyński. Oczywiste też że Żurek jest półkę niżej od japończyka, który grał przed nim. Co do środkowych jak zestawisz niż sobie ze środkiem dowolnej drużyny z czuba np. Huber/Smith, Gladyr/Wiśnia, Bieniek/Kłos czy Nowakowski/Wrona to wygląją po prostu gorzej i moim zdaniem tu jest problem, a trudno sprowadzić dobrego polaka na środek obecnie.
0
@Ojciec5tkidzieci Żurek to solidny liberus
0
@Encore Solidny, ale nie przeskoczy pewnego poziomu. Ale jak pisze @priest9999 - dzieki Bogu, że w Zawierciu nie ma takiego Piechockiego jak w Skrze, co gra dzięki tatusiowi. ;)
1
@Ojciec5tkidzieci No ta.W Zawierciu mam wrażenia przydałby się top środkowy.Szkoda że o Hubera nie powalczyli.
1
@Ojciec5tkidzieci sceptycznie podchodzę do budowania przyjęcia na Serbach i raczej do Zawiercia on nie trafi prędzej do skry za ebadipoura który odchodzi. Fajnie byłby znowu zobaczyć go w Polsce ale myślę że Zawiercie skupi się na zatrzymaniu conte