La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

konto usunięte

1

Możecie przenieść 1 zasadę z futsalu do piłki nożnej, co wybieracie? Ja najchętniej zobaczyłbym zatrzymywanie czasu gdy nie ma gry

2

@The_Man auty z nogi byłyby spoko

0

@The_Man Nieskomczona ilość zmian (chyba tak jest w futsalu)

1

@FCB24 trochę za dużo zamętu przy takich zmianach hokejowych.

1

@Hubsao noo. W sportach halowych, bądź interwałowych jest to zdecydowanie prostsze

3

@Hubsao Auty z nogi to woda na młyn dla drużyn co by się murowały.

1

@hayek no to też racja :) ciężko coś znaleźć żeby były same plusy.

konto usunięte

0

@FCB24 też niezłe, wtedy mecz a nawet dogrywka byłyby dużo bardziej dynamiczne, ale byłoby trochę zamętu

konto usunięte

0

@The_Man Moim zdaniem rozwiązaniem po środku byłoby zatrzymywanie doliczonego czasu gry

0

@Hubsao no ale piłkarz by nie było zmęczenie po 60min. A np gdy drużyna poprowadzi swoje zmiany tak, że w pewnym momencie będzie 12 zawodników, to w ramach kary 15min grają w 10

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?