- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
1
Świetna decyzja z Dembele. Nareszcie!!! W pełni podtrzymuję to co napisałem już przeszło rok temu.
On już wielkiej kariery nie zrobi i to nie tylko u nas, ale nigdzie. Przeszkadza mu w tym zdrowie, ale przede wszystkim pustka w głowie. Potencjał może i ma, ale ilu już było takich piłkarzy z potencjałem, którzy skończyli na peryferiach futbolu lub całkiem poza nim.
W podobnym stylu (gęstej atmosferze) odchodził z Reenes, potem z Dortmundu, a teraz od nas. On inaczej nie umie, bo jest po prostu pusty i bez honoru. Wystarczy przypomnieć sobie historie z domem, który zostawił zniszczony w Dortmundzie.
Cytując Matiego Borka: "Chłopie Ty weź się zastanów (...)"
0
@IronSanHybrid W podobnym stylu? Dobre, dobre. On przecież nie chce przedłużyć kontraktu. Bie obraża się na brak pozwolenia na odejście.
0
@Rewolucja123 Tak to nadal podobny styl w nawiasie masz (gęstą atmosferę). Gdzie nie był tam zostawiał kwas.
0
@IronSanHybrid Ja tu nie widzę powodu do gęstej atmosfery. Jak ktoś tak odbiera te sytuację, to jego sprawa. Według mnie normalna sytuacja, agent przedstawił ocsekiwania, klub swoje i tyle. Sytuacja jest wyolbrzymiana.
0
@Rewolucja123 Wyolbrzymiania xD Idź rób te swoje pseudo analizy lepiej.
0
@IronSanHybrid Nic innego nie potrafisz napisać?
0
@Rewolucja123 Poza prawdą? Jak tam Semedo, który według Ciebie jest świetnym PO xD
2
@Rewolucja123 przecież te wymagania to tylko wymówka żeby odejść :) nigdy nie przedstawili oferty którą może spełnić Barcelona
0
@Hubsao Skąd wiesz, byłeś tam?
@IronSanHybrid no porównałeś kompletnie inne sytuacje, to nie jest prawda, tylko pseudo analiza sytuacji.
1
@Rewolucja123 piszą dziennikarze to się tym sugeruje :) więc przestań mruczeć.
0
@Rewolucja123 Co nie odchodzi w gęstej atmosferze? Nie odszedł w gęstej atmosferze z FR i DE? No proszę Cię.
0
@IronSanHybrid No tam poszedł. Tutaj sytuacja jest wyolbrzymiana. No proszę Cię, nie mów mi, że nie jest. Tutaj sytuacja jest inny, nie ma żadnej gèstej atmosfery, klub żąda przedłużenia umowy na ich warunkach i jak tego nie zrobi, to sprzedaż/trybuny. Według mnie, to klub zastrasza piłkarza.
@Hubsao A ile w tym prawdy?
1
@Rewolucja123 Przecież, Dembele to jest zadymiarz i po co z tym polemizujesz. Skoro nie chciał przedłużyć kontraktu to trzeba było klub o tym wcześniej poinformować, można było go spokojnie wystawić na sprzedaż nawet za 20 baniek i znaleźliby się chętni a on zszedłby z olbrzymiej pensji. Nie zgadza się na odejście w styczniu tylko dlatego żeby sie nachapać. Dziwne, że gdzie nie odchodzi to piłkarze, którzy z nim grali mówią, że zachowywał się nie fair
1
@Rewolucja123 Klub zastrasza piłkarza? Przez 90% kontraktu zachowywał się nie profesjonalnie, Spóźniał się etc. Większość przeleżał w szpitalu gdzie klub zapewnił mu wszystko. Teraz chłop robi kołowrotek, bo podobno dawał sygnały o pozostaniu, a teraz? Ha tfu na niego i takie zachowanie. Tak to nadal jest GĘSTA ATMOSFERA.
1
@Rewolucja123 zadzwoń do Fabrizio to ci potwierdzi ile chciał Dembele za 5 lat + bonusy