La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

1

Pique kończ już karierę, Busi usiądź na ławce albo idź graj z Iniestą, nie kupujmy Gayi, może zwyczajnie wymieńmy go z Albą. Jordi grał w Valencii, może by się zgodził, dopłacamy. Pozbądźmy się Dzbanele i Cou i jeszcze kilku zawodników. Będzie dobrze. Okres przygotowawczy będzie mocny, Xavi to poukłada. Jakby się udało wyciągnąć Haalanda, skończyć współpracę z Alvesem, dać Stegen, Dest, Araujo, Garcia, Gaya, Nico, Pedri, Gavi, Ferran, Haaland, Fati ? Ja bym Lengleta zostawił, jako rezerwowy z niską pensją jest ok. Może i młoda kadra, ale nie oszukujemy się już tym mitycznym doświadczeniem naszych emerytów. Oni hamują budowanie nowej Barcelony. Abde, Jutgla, Balde, Mingueza, Umtiti i Roberto z niższymi pensjami. Myślę że pożegnamy Depaya, Luuka, Braithwaite'a, Wague, Collado, Neto, Peñę, Griezmanna (Atletico wykupi), Pjanicia, Puiga, Mają, Trincao. Do środka pola coś się znajdzie za darmo, np. Zakaria, Brozović.

0

@DonVincenzo Mingueza pierwszy OUT. Gościu do drugiej ligi się nadaje.

0

@Pawel13sz wiesz, ja też go nie lubię, ale jednak tych pieniędzy nie mamy, a on obskoczy i po i śo. W meczu z Granadą, Alaves czy innymi ekipami można zrobić po jednej zmianie w każdej formacji w wyjściowej 11stce, a Oscar więcej pogra w PK, który od dawna mam wrażenie, że powinniśmy grać głębokimi rezerwami. Ani to opłacalne, ani prestiżowe, tylko zabierające siły względem ligi czy CL. Mamy tych pucharów najwięcej na koncie i 10 lat kolejnych nikt nas nie wyprzedzi. Taki drugi Montoya

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?