La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

5

Przedłużenie umowy z Araújo nie będzie łatwe. Inne kluby nawiązały kontakt z jego agentem oferując trzy razy lepsze wynagrodzenie. W klubie nie rozważają podwyżki z 2M euro do 6M euro rocznie. [porteranunez] (via: BarcaInfo)

1

@Messibestplayerintheworld Na trybuny i odstawić od drużyny!

0

@Messibestplayerintheworld xd trudno. Trybuny w takim razie.

0

@Messibestplayerintheworld to i tak Umtiti więcej zarabia po obniżce

15

@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie to jest hipokryzja zarządu. Chlop uczciwie chce zarabiać tyle co inni mlodzi czyt. Pedri I Fati i jest naszym najlepszym obrońcą. Jak on odejdzie to nasza obrona nie będzie istnieć.

5

@Messibestplayerintheworld może by tak najlepszego LO świata sprzedać i zwolnić budżet na niego?

8

@BARCA1899Messi Odejście Araujo to bedzie nasz koniec na kilka lat, już jest ta obrona dziurawa jak sito a po jego odejściu to sobie bedziemy mogli palec wsadzić do dupy i przekręcić.

1

@Messibestplayerintheworld Z Araujo sytuacja jest o tyle niepewna, że nie wiadomo jak będzie z jego zdrowiem, a to jest fundamentalna sprawa, jeśli mówimy o wysokości kontraktu.
To nie jest obrońca ideał bez wad, łapie urazy i słabo wyprowadza piłkę.

0

@FCB24 nie, prócz Lewego obrońcy to i drugi lewy obrońca jest potrzebny, do walki o skład...Balde musi zostać wypożyczony bby zbierać minuty.

7

@BARCA1899Messi Jeżeli Fati dostał takie wynagrodzenie za kilka udanych spotkań, to Araujo tym bardziej się takie pieniądze należą. Oczywiście wiem, że Fati ma duży potencjał, ale na razie ma jeszcze większe problemy z kontuzjami.

0

@Messibestplayerintheworld A może niech gra zamiast Alby?

2

@RosjaninBut To samo można powiedzieć o Fatim, a jednak zarząd nie wahał się dać mu takiego wynagrodzenia. A na chwilę obecną, Fati właściwie nie gra od 1,5 roku.

0

@Messibestplayerintheworld jestem prawie pewny że nie zarabia 2 a 1 ostatnio widziałem o tym wklejke.

0

@Barcanajlepszyteam Ofensywnym, dobrym zawodnikom strzelającym bramki płaci się dużo więcej niż obrońcom, to trochę inna sytuacja.
No i pytanie czy w czasie podpisywania z Fatim, było już wiadomo, że będzie uraz za urazem.
Chyba to się okazało ostatnio, że typ jednak jest szklany na amen.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?