- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
4
@cracker @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @zaba107 @Mr8lack @Explode @Szklaner
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11240404#comment-11240684
a wiec tak pojechałem do mBank kiosku, bo banki już zamknięte chłop powiedział, że niestety jest konsultantem i nic mi nie może pomóc itp żebym udał się do banku.
Więc zadzwoniłem ponownie na infolinię mbanku 801 300 800, kobita mi powiedziała że mam zablokowany całkowicie rachunek że Oni to zablokowali bo zauważyli dziwne ruchy (gdyby nie to to konto było by wyczyszczone (miałem grosze około 110 zł) ale co gorsza jakieś kredyty czy coś), na ten moment konto zablokowane całkowicie, w ostatnich dniach nie było żadnych ruchów, transakcji, nie ma żadnych dodanych urządzeń ani nic, konto jest czyste i czeka do aktywacji w oddziale.
Z tym skanowaniem komputera i formarowaniem telefonu to jest ich zalecenie w celu że jak założe nowe dane żeby haker czy ktoś znowu nie podkradł moich danych i to jest normalna rzecz u nich którą zalecają.
Na ten moment nie mogę sobie pozwolić na format telefonu bo pracuje w korpo i mam logowanie do konta dwu stopniowe i w poniedziałek nie zaloguje się i nie rozpocznę pracy, a ponowne aktywowanie tej aplikacji do logowania to 1-2 dni ... Więc zostaje mi ustawienei autoryzacji konta mBank przez SMS.
783 300 800 to jest numer infolinii mBank widnieje na oficjalnej stronie
0
@VamosGirl zadzwoń pod ten numer z innego telefonu
0
@VamosGirl Dobrze, za banki starają się wychwytywać takie akcje, bo sami jako ich klienci najczęściej jesteśmy bezbronni
0
@Mr8lack nie bezbronni tylko naiwni i glupi. Sam obslugiwalem ludzi i np
A) dopiero po oddaniu 20k, malzenstwo zaczelo sie zastanawiac czy to aby napewno jest pracownik banku z ktorym rozmawiaja
B) inny typ oddal 80 tys, chociaz w smsach (sam sie przyznal) ze czytal daty i godziny przelewow i uwierzyl oszustowi ze to sa jakies stare smsy.
wystarczy czytac to co sie pojawia i oszusci by zglodu umarli bo nie bylo by kogo okradac.