La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

9

Panie Tuchel do dzieła!


1

@Pilka_jest_okragla Panie Tuchel, pan od Ousmane'a z dala się trzyma.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 wolisz, by odszedł za darmo po tym jak będziemy mu płacić za siedzenie na trybunach?

3

@masq Wolę, żebh grał, bo jest bardzo potrzebny, zwłaszcza teraz jak Fati wyleciał. W dodatku to jest profil skrzydłowego, którego lubi Xavi.

3

@Rewolucja123 W jakim celu ? wytłumaczysz ?
Oddanie Dembele do Chelea teraz za jakiś grosz jest na rękę Barcelonie i nie na rękę Dembele. Jesteś kibicem Dembele ? ^^

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Rewolucja123 tzn ja się ogólnie zgadzam, że nie jest to złe rozwiązanie, ale na ten moment nie jest ono brane pod uwagę.

0

@Rewolucja123 @masq Może wymiana za Zyiecha :) . A jak nie to niech bierze tego Dembelele i nas od niego "uwolni" .

2

@zenoowity Jestem kibicem Barcy. W jakim? Ano to jest profil skrzydłowego, który odpowiada Xaviemu i sam Xavi wie jak go wykorzystać. Z resztą, tak jak @Dalhi pisze. Kto ma grać na skrzydle? Ferran, Abde? Jest ilość, ale brakuje jakości, a Ous daje jakość.

@PatrykBarca Ziyecha? Nie dziękuje.

@masq A powinno.

3

@Rewolucja123 Wolisz żeby grał kiedy nie będzie grał na 100% bo obecny prezydent nie będzie dawał dymać Barcelonę jak to robił Bartek.
Jeżeli Dembele będzie grał do końca sezonu to tylko potwierdzi że Barca to klub pośmiewisko i każdy piłkarz może kręcić nią jak chce ... wydoił miliony grając w szpitalu na plejaku a ty chcesz żebyśmy dalej mu płacili i dawali grać żeby sobie spokojnie latem poszedł za darmo z ogromną kasą za podpisanie ? Nie rozumiem.

Możesz być spokojny on nie odejdzie ... on ma w dupie swoją karierę on chce jak najwięcej zarobić bo następny klub będzie ostatnim który mu zaproponuje wielkie pieniądze i on to wie.

A co do twoich zachwytów samym piłkarzem no to nie dziwię się bo on robi dobre wrażenie ale w 90% akcji do niczego to nie prowadzi przy okazji tracąc posiadanie raz za razem ... a to już nie Barca Pepa tu po stracie jest 70% szans na to że nam strzelą bramkę i 30% że Araujo nas uratuje :)

@edit
Powtarzasz że Xavi go chce i wie jak go wykorzystać ... nie zauważyłem Za każdym razem on gra to samo ... branie piłki i holowanie jej w rejon pola karnego po czym jest albo strata albo złe dośrodkowanie albo nieudany / zablokowany strzał. Dochodzi do sytuacji często bo ma szybkość i troszkę techniki ale wystarczy że pogra dłużej i trenerzy się go nauczą i nie będzie już żadnym zagrożeniem ... Tylko szybkość ...
na 10 prób strzałów ma 1/2 w światło przy tym notuje 15 strat w bardzo niebezpiecznych rejonach i kiedy zespół jest wysoko ...

konto usunięte

1

@zenoowity Dlaczego Dembele miałby nie grać na 100%? Przecież on ciągle nie podpisał kontraktu z nowym klubem. W jego interesie będzie grać jak najlepiej, by móc na koniec przyjąć kilka milionów więcej rocznie. Sam wspomniałeś, że liczą się dla niego pieniądze, więc dlaczego miałby zrezygnować z większych?

0

@zenoowity Duma w kieszeń, nam potrzebne wyniki, a Ousmane daje dużo w kreacji, tworzy sytuacje kolegą, oprócz tego sam jego profil tworzy dużo przestrzenii, albo między formacjami, albo ma dużą przestrzeń, gdy rywal naciska. Poza tym pod wodzą Xaviego poprawił grę w destrukcji i pressingu. Cały czas ważna postać dla Xaviego, a i profil odpowiedni jego taktyce.

Straty? Zawsze jest takie ryzyko.

0

@Rewolucja123 Zgadzam się że tworzy ... ale najczęściej sam je kończy ... i w 9 na 10 przypadkach na tyle nieudanie że mamy potem wielkie problemy w obronie. Musi grać na prawej bo na grając na lewej wyłącza z gry Albę który jest w składzie tylko i wyłącznie po to żeby grać ofensywnie, w defensywie nie istnieje.
Jestem zdecydowanie za tym żeby dawać grać Abde nie jest tak szybki ale jest przytomny i lepiej gra kombinacyjnie.
@Khajio Tak powiedział dyrektor sportowy i Xavi to jest człowiek który od 2 lat wie że nie podpisze żadnego kontraktu z Barceloną i razem z agentem ciągną czas żeby Barcelona straciła jak najwięcej. Do tego uskuteczniają narrację że chcą podpisać a to że nie podpisali to wina Barcelony bo nie dają tyle ile agent chce ... a chcą sporo.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@zenoowity Lepiej gra kombinacyjnie Abde? No ja mam spore wątpliwości. Chłopak przy pojedynkach głowa w podłoge i nie widzi ruchu bez piłki partnerów, bo zamiast się rozejrzeć i przeanalizować sytuacje, to patrzy na buty rywala. Dembele więcej widzi, dobre piłki daje z głębi pola, potrafi minąć 2-3 rywali, dobre dośrodkowanie ma, tworzy sytuacje. Sam je końćzy? No nie, zależnie od sytuacji, jak ma miejsce na strzał, to go szuka, jak nie, to próbuje innych opcji. Ale też nawet jak je ma, to nie zawsze szuka na siłę, tylko rozgląda się co ma zrobić.

0

@Rewolucja123 @Khajio Jaka jakość daje Dembele ? Tego 1 gola przez ponad pół sezonu strzelonego kelnerom? Komu odpowiada ten profil ?
Bo na pewno nie wydarzeniom boiskowym. Dembele jest chaotyczny i nie jest gwarancją niczego , A na pewno już liczb.
Może robi wiatr na skrzydle, ale nic z tego nie wynika bo współczynnik stworzonych szans ma tak samo marny jak liczby.

Co do Ziyecha , to gość ma pewno dałby więcej jeżeli chodzi o liczby. Nie jest pierwszym wyborem, A mimo tego ma 5 goli przy jednym Osumane....

konto usunięte

0

@PatrykBarca A jaką jakość daje Abde i Jutgla? Mi profil Dembele nie odpowiada, ale bardziej odpowiada od tego ataku opartego na tych wątpliwej jakości trzecioligowcach. Ostatni mecz pokazał, że potrzebujemy alternatywy przy takiej padlinie jaką prezentowała ta dwójka.

0

@Khajio Ja jestem przekonany że przy takiej intensywności rywala. Dembele by prędzej złapał kontuzję niż coś zdziałał w ataku.
Może i Abde z Jutgla wyglądało słabo, i to są fakty. Ale lepiej dawać szansę na rozwój im. Niż opierać atak na gościu którego zaraz nie będzie, i który liczb i tak nie gwarantuję.

konto usunięte

0

@PatrykBarca no ja tutaj generalnie odnosiłem się do realnych rozwiązań, które bierze pod uwagę Alemany i Xavi, a nie ogólnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?