- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
5
Wolność wg LR
Maseczki - nikt nie będzie mi kazał co mam robić, zabiera mi wolność.
Dembele koniec kontraktu - nie chce przedłużyć, pluje na klub na trybuny.
Taka wolność po waszemu. Cała obrony Chelsea nie przedłużyła kontraktu, grają normalnie.
10
@tbas Od początku powinno być tak ze gra do końca kontraktu a pózniej niech po prostu sobie idzie.Za coś klub mu płaci a teraz cyrki.
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@tbas Lepsze jest
Barca wysyła za karę Dembele na trybuny- bardzo dobrze, niech zna swoje miejsce itp.
Dembele nie przychodzi na trening - zero profesjonalizmu
2
@Encore dokładnie tak. @kaamil1910 to też dobre.
2
@tbas Tymbardziej że każdy widzi kto gra w ataku.Tracimy zawodnika w dobrej formie a i tak musza mu płacić siano.
0
@Encore W dobrej formie? No nie wydaje mi się Enkorze
3
@HighestInTheRoom No można go nie lubić ale obiektywnie on szarpie przynajmniej na tym skrzydle.Może nie ma liczb ale dogrywa np Lakiemu.Drybluje 1vs1 i stwarza jakieś zagrożenie swoją osobą.
1
@Encore spadniemy z le, top4. Ciekawe skąd Lapcio weźmie siano, no chyba że on marzy o szkółce tylko to może niech będzie prezesem Barcy B
0
@kaamil1910 hahah aż sobie to zapisze
Kwintesencja tutejszych hipokrytów :D
0
@MarioVeB! Cos się nie zgadza ? Wydaje mi się że napisałem prawdę.
0
@kaamil1910
Nie no zgadzam sie z Toba;p
0
@Encore Wiesz to już nawet nie chodzi o sympatie, nie znam go prywatnie, więc i personalnie nic do niego nie mam. Tu chodzi o to, że to jego ''szarpanie'' niedużo daje, co w efekcie sprawia, że nie można go nazwać zawodnikiem w ''dobrej formie''
1
@kaamil1910 To chyba nie tak to działa.
1. Dembele jak każdy inny zawodnik może zostać odesłany na trybuny decyzją trenera, bo "nie widzi go w składzie" i ma do tego pełne prawo.
2. Nieobecność na treningu, to jest jednoznaczne z nieobecnością w pracy, za którą mu płacą, więc nie wywiązuje się z umowy i jest to oznaka braku profesjonalizmu.
Może się mylę, ale tak to widzę.
0
@norbi77 Ale przecież on też ma prawo być chory... jedna i drugą rzecz jest robiona złośliwe