- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
0
Paradoks tego sezonu polega na tym, że jeśli Real gra mecz z Cadiz, czy właśnie Elche, Granada i tak dalej to są obawy o 3pkt z mojej strony. Dziwi mnie fakt mówienia o sędziach, mentalu Realu i wychwalanie ich za ten remis. Ok przegrywali 0-2 w 80 minucie, zdobyli 2 bramki, ale fakt, że musieli odrabiać straty w meczu u siebie z Elche zasługuje na naganę. Ok nic nie chciało wpadać, ale takie mecze trzeba wygrywać. Mimo, że cieszyłem. Się po bramce na 2-2, to jestem wkurzony po tym meczu. Teraz będzie gadka, że walczyli, pokazali charakter, nic nie chciało wpadać w 1 połowie. Mnie takie gadanie nie przekonuje, bo tutaj powinno być spokojne 2-0 i 3pkt, a nie jakiś remis wyrwany z Elche. Oceniam sytuację z mojej perspektywy możecie się że mną zgadać, lub nie.
8
@AmigoBlancos reasumując też bym wolał żeby real przegrał.
0
@AmigoBlancos Nie oszukujmy się, ale Benzema zepsul Realowi mecz. Zmarnowana setka i karny w pierwszej połowie. To zadecydowało,że Real mial ciężej.
1
@AmigoBlancos Będziecie mieli ciężko na każdego rywala, który nisko się broni. Widać, że Real nie ma pomysłu jak taką obronę pokonać i biją głową w mur.
0
@AmigoBlancos każda porażka jest jedynie nową szansą na zaczęcie od nowa, tylko mądrzej. Rzekł tak Henry Ford. Real musi poćwiczyć w wykańczanie, bo sytuacji na bramkę było mnóstwo. A cieszyć może mental. Kolejny mecz gdzie Real gra do końca i to daje efekty
0
@Image dokładnie. Jestem bardziej spokojny o mecz z PSG, niż o ten mecz z Elche :d
1
@UbranyNaBialo Właśnie mnie ciekawi ten mecz jak PSG do tego meczu podejdzie, czy nie oddadzą wam piłki i będą się nisko bronić z kontrami :D
0
@AmigoBlancos Na notatniku masz nick "Taconazo"? :)
Identyczny komentarz tam wisi. Pytam tylko z ciekawości, bez spiny :)
0
@norbi77
Powiedzmy i co są jakieś odp, bo nie dorobiliśmy się powiadomień? :D
1
@Image myślę, że PSG nie odda inicjatywy mając taki potencjał z przodu :d i raczej bronienie bramki im nie wyjdzie. Coś mi się nie chce wierzyć że Messi Neymar i Mbappe umieją w defensywę
0
@AmigoBlancos Zwyzywali Cię od bordowych podszywek i zawołali El Jarka, żeby uruchomił Pegassusa i zaraz Cię wyjaśnią...
...
...
Nie wiem, byłem tam tylko na chwilkę :)