- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
5
Przypomnijmy kilka wypowiedzi (z przed bodajże dwóch dni) dowódcy marynarki wojennej Niemiec Kay-Achim Schoenbacha (byłego już - musieli go odwołać, bo co innego mogli zrobić) na temat Ukrainy, Rosji, Chiny.
1. "To, czego on (Putin) chce naprawdę, to szacunek. Mój Boże, obdarzenie kogoś szacunkiem mało kosztuje, a nawet nic... Można łatwo dać mu szacunek, którego żąda i zapewne na który również zasługuje."
2. "Półwysep Krymski już przepadł, nigdy nie wróci, to fakt."
3. "Potrzebujemy Rosji przeciwko Chinom ".
Te kilka krótkich wypowiedzi tak wysoko postawionego przedstawiciela Niemiec pokazują prawdziwy obraz zakulisowej polityki. Zapewne się zagalopował, bo takie rzeczy powinny zostać "off camera", ale cóż, fajnie wiedzieć jak wygląda to naprawdę. To co powiedział ma odzwierciedlenie w polityce Niemiec, np. w braku konkretnego wsparcia dla Ukrainy, Nord Stream 2, itd. Po prostu gość wyłamał się z tego "poprawnego" politycznie schematu przekazywania informacji i tyle. Fajnie, że ktoś wreszcie powiedział jak to wygląda naprawdę.
1
@Kurkmen a się nabijali jak jakiś pisior mówił o new ribbentrop molotov
1
@Kurkmen W USA, UK, Francji myślą tak samo. Kwestia Rosji jest kluczowa w wojnie Zachód - Chiny, wszyscy zdają sobie sprawę że kiedyś nadejdzie
0
@Kurkmen podobno go wyjebali za tą wypowiedź
0
@tbas musieli wywalić, aby "zachować" dobrą twarz. Jednakże zakulisowa polityka ujrzała światło dzienne.
0
@barcelonaLM dla mnie to było oczywiste, bo przecież o jakim najeździe na Ukrainę przez Rosję mówimy, skoro Ukraina jest okupowana na 7% swojego terytorium od 2014 roku. Teraz mówimy o zwiększaniu obszaru najazdu, a nie samym jego rozpoczęciu.
0
@endriuuu2 ciekaw czy Polskę też już zdążyli sprzedać i taką Litwę, Łotwę, czy też Estonię.
1
@Kurkmen tam łatwiej. Mniej ludzi, mało wojska, więcej ruskich