La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

0

chciałbym z Atletico zobaczyć Barcelonę w 3-5-2 z wahadłami:
Ter Stegen - Garcia, Pique, Araujo - Alba, Pedri, Gavi, Nico, Alves - Ferran, Depay
jeżeli Eric nie da rady, to wtedy pewnie Lenglet.

Mamy dwóch napastników, którzy nie budzą śmiechu szydery na świecie, to cóż, warto spróbować. Dodatkowo w tym ustawieniu można by w czasie meczu przejść płynnie na 4-3-3 z Garcią na pozycji Pivota i Pedrim na lewym ataku.

2

@Destroyer_of_Worlds a ja bym chciał, żeby w końcu przestał wychodzić w podstawie Alba

1

@Johnnie_Walker no tak, Mingueza lepszy, co pokazał już wiele razy.

konto usunięte

1

@Destroyer_of_Worlds
Garcia na defensywnym i Pedri na lewym ataku, Ty to masz fantazje :D

1

@Ronmes Iniesta też grywał czasem na lewym ataku, to dlaczego nie Pedri? a Garcia na pivotcie mógłby dać ciekawe opcje taktyczne np. z podłączaniem się Araujo wyżej w niektórych akcjach.
Mamy obecnie gorszych indywidualnie zawodników niż np. Real czy Atletico, jeżeli będzie grać tak jak oni, to na 95% przegramy. Trzeba grać inaczej, spróbować paru niekonwencjonalnych pomysłów, które zaskoczą przeciwnika, jak np. właśnie z Garcią na wyjeździe z Villareal.

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds
Araujo ma się podłączać? Jak on jest mocno surowy technicznie, to po co ma się pchać do przodu?
Osobiście nie jestem ani trochę przekonany do Garcii, ale może potrzebuje czasu. Co do tego lewego ataku to myślę, że o wiele lepiej w tej roli sprawdziłby się Gavi.

0

@Ronmes No tak jak np. z Benficą:


albo Granadą:


a to czy Pedri czy Gavi by tam schodził to nie ma znaczenia i nie zmienia faktu, że drużyna mogąca płynnie w czasie meczu przechodzić z 4-3-3 na 3-5-2 byłaby o wiele groźniejsza dla przeciwnika, bo zawsze jest jakiś plan "B" na mecz.

0

@Destroyer_of_Worlds żadnego Depaya , tylko Luuk.

0

@Destroyer_of_Worlds Nie, zupełnie nie, ale to, że piszesz takie głupoty bez żadnego powodu pokazuje jaki jest poziom dyskusji z Tobą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?