- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 593 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 593 Culés
10
Ktoś uważa że sprzedać Frenkie bo gra piach a kasa się przyda.
I kim chcecie ciągle grać ? Pedri ? Gavi ? Nico ? Młodzaki którzy są świetni i wygrywaja rywalizacje z Holendrem ale na razie są bardzo młodzi muszą bardzo dużo grać ale mogą mieć wachania formy ? Jeśli ciąglę będą grać to sie zajadą ?
I na kim chcecie tą pomoc budować ? Na Sergio ? W lecie myślał o MLS, mam nadzieję, że po tym sezonie sam zdecyduje odejść do Ameryki.
Roberto ?
Wezdmiemy te 50M za Frenkie i kogo kupi ? Jak każdy Nam powie daj Nam 70M ?
Frenkie to jest brylant, jeśli które się oszlifuje to będzie błyszczał. Od przyszłego sezonu Holender powinien grać na pozycji Busiego i być liderem pomocy a Hiszpanowi podziękować. Jest nowy trener, nowe wszystko wie trzeba mu dać ten sezon przyszły jeszcze, a z pieniędzy jakie byśmy wzięli za niego co Nam ? Jeśli nie mamy zastępstwa ?
0
@VamosGirl Z Fdj jest ten problem co i z Dembele i Cou - ile mozna czekac az wejdzie na wysoki rowny poziom.
0
@Szklaner Zgadza sie, ale ostatnie lata u Nas leżało albo przygotowanie fizyczne do sezonu albo taktyczne albo lekarze itp...
Obawiam się tego, że pójdzie do takiego Monachium, spędzi pełny presezon, inne przygotowania, treningi i będzie grał primasort .. Może Xavi ogarnie przygotowanie i Holender niech spróbuje. Niż jakbyśmy mieli żałować że sprzedaliśmy za grosze itp.
0
@VamosGirl co kto woli, ja mimo wszystko jestem team #SprzedacFdJ. Trzeba pieniedzy na odbudowe klubu, nie stac nas na luksus wiary w odbudowanie kogos. Sklad bym uzupelnial tymi co im sie kontrakt konczy takimi jak Zakaria czy Pogba.