La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

6

Dest jest wciąż młody i wiele może się nauczyć (choć patrząc na wiek Gaviego czy Perdiego i jak grają, wiek nie może być zawsze usprawiedliwieniem), ale ja rozumiem, dlaczego Xavi nie widzi dla niego miejsca w Barcelonie. Bo on jest strasznie surowy taktycznie. Obserwowałem go wczoraj, kiedy dostał szansę gry i trzeba powiedzieć, że jej nie wykorzystał, był zagubiony, podejmował złe decyzje, albo jedynie bezpieczne. Pedri czy Pique kilka razy korygowali go i pokazywali, gdzie ma grać, czy się ustawić. Jest nim zainteresowanie klubów, więc mam nadzieję, że go po prostu sprzedadzą.


konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla Dla mnie jak ktoś jest młody to nie znaczy że może się dalej nauczyć. Nie da się zmienić stylu gry i myślenia od tak wiem z doświadczenia to już jest tak zabetonowane w głowie że robisz wszystko automatycznie. 1 na 10 osób zmieni styl grania i się czegoś nauczy.

2

@Pilka_jest_okragla Szkoda tylko, że ściągną Marokańskiego Semedo za niego tym razem :/

2

@Pilka_jest_okragla Dokładnie, jego świadomość taktyczna, a nawet takie czucie gry, że ty czujesz co zrobić w odpowiednim momencie jest naprawdę średnie patrząc na to, że przychodzi z takiej marki jak Ajax.

1

@Pilka_jest_okragla jeden mecz to jeszcze nie szansa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?