La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

3

No i Mass Effect 1 ukończone poraz kolejny. Kapitalna jest to przygoda i nic po czasie nie straciła na epickość. Remaster tej już leciwej jak na grę części wygląda bdb i moim zdanie nie odstaje od wielu dzisiejszych tytułów.

Tym razem postanowiłem coś zmienić i uratowałem radę, w innych przypadkach nie potrafię działać inaczej niż poprzednio.

Wiele mówi się o ekranizacji tej epickiej opowieści o komandorz Shepardzie. Bardzo mnie to cieszy, bo od początku uważałem, że ta historia ma potencjał filmowy.

Chwila przerwy i biorę się za ME2.

1

@IronSanHybrid Tez wlasnie zabralem sie za pierwsza czesc. Wspomnienia z Xboxa 360 powracaja :)

0

@IronSanHybrid jeszcze nigdy nie grałem a same pochwały słyszę, w tym roku ruszę :D

1

@elmayakos Gra to top topów, a przygoda jak pisałem epicka. Moja gra numer jeden jeśli chodzi o tytuły w jakie grałem. Jak zobaczyłem remaster to nie mogłem się oprzeć by jeszcze raz przemierzyć galaktykę jako Shepard dowodząc Normandią.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Zazdroszczę. Jak będę miał tylko czas to sam ruszę ponownie na najwyższym poziomie trudności :)
Amazon ma niby stworzyć serial, co lepiej pasowałoby do tego zważywszy na to, jak fabuła jest skomplikowana.

@elmayakos Polecam z całego serca. Ta gra to bardziej film niż gra. :)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Przeszedlem trylogie chyba z 5 razy. Dwojka dla mnie najlepsza i moze jestem zboczony ale sondowanie surowcow bylo dla mnie bardzo relaksujace i satysfakcjonujace :)

0

@El dominatore No to dla mnie akurat dwójka to zdecydowanie najsłabsza część trylogii.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Ha osobiście ubóstwiam trójkę, bo jest najbardziej wzruszająca, ale każdą część bardzo lubię. Nie wyobrażam sobie zacząć dwójki bez przejścia jedynki, tak samo trójki bez przejścia dwójki nawet, jeśli mam save sprzed kilku miesięcy, bo to nie to samo.

0

@william_wallace Dla mnie Trójka najlepsza. 14/10 Trójka, 7.5/ Dwójka i 10/10 jedynka.

0

@IronSanHybrid z ta rada to ma to wpływ ma dalsza grę? Ja dziś skończyłem i uratowałem rade a Andersona wybrałem do rady

0

@Janas11224 Nie będę Ci spojlerował. Jakiś wpływ ma, szczególnie na wątki. Nikt przynajmniej nie będzie Ci teraz wytykał zabójstwa rady. Ja grałem w ME już ładnych kilka lat temu więc i sam muszę sobie przypomnieć to i owo.

1

@william_wallace @IronSanHybrid narobiliscoe ochoty jeszcze większej, ale dzisiaj premiera Broken Ranks więc wciaglo coś innego na najbliższe tygodnie :D

0

@elmayakos tej gry nie znam.

konto usunięte

0

@elmayakos W wolnej chwili zobacz sobie gierkę :) Nie pożałujesz, jeśli na pewne archaizmy nie będziesz zwracał uwagi, bo pierwsza część ma już niestety 15 lat. Chyba trzeba czekać kolejne 15 lat na remake, który zapewne będzie kwestią czasu ze względu na kulturowość trylogii i postaci Sheparda.

0

@william_wallace Remaster naprawdę daje radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?