La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1023 Culés

12

Obejrzałem kawałek dziennikarskiego zera i muszę powiedzieć jedno. To, że Marcin Najman jest upadłym człowiekiem, materialistą i hipokrytą to wiemy. Natomiast to jak Stano tłumaczy GROMADA, czyli ta ogranizację, którą kanał sportowy ''wspiera'' jest też lekką hipokryzja. Nagle waży się przestępców, nomem-omen jak przed gala. Słowik waży więcej, niż Grabowski ok. Tylko gdzie tu konsekwencja? Stano uciekał troszkę od niewygodnych pytań o organizację w której jak mniemam Mateusz Borek ma udziały, a sam piętnuje i zwalcza Najmana jak tylko może. Samo zwalczanie Najmana i jego działalności jest jak najbardziej w punkt, bo to niestety człowiek niskich lotów. Natomiast Stanowski też wychodzi w tym wszystkim na lekkiego hipokrytę. To, że Najman nie umie zdefiniować znaczenia słowa pospolity i Stano ma nad nim intelektualna przewagę, to nie znaczy, że należy w taki sposób ważyć przestępstwa i się licytować jak ludzie na targowisku.

1

@AmigoBlancos stano to cwaniaczek co lubi sie popisywac. Jak poszedl.do wojewodzkiego to cichutko siedzial.

0

@AmigoBlancos a o co chodzi z Gromdą? o tego zawodnika, który siedział, ostatnio chyba za pobicia? Czy jeszcze coś tam jest?

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Lubie Stanowskiego ale prawda jest taka ze temat Najmana to dla niego duza ogladalnosc. I glownie o to chodzi w tej calej gownoburzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?