- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Post zdążyli usunąć i załączyć nowy, bez opisu, ale proszę...
Ja rozumiem, że Lubin miał problemy (takie same jak Zawiercie w meczu z Olsztynem, czyli bez podstawowego rozgrywającego). Sytuacja jednak była zupełnie inna teraz - bo Zawiercie grało bez nominalnego rozgrywającego, gdyż obaj, podkreślam obaj byli kontuzjowani. Co innego zagrać bez nominalnego atakującego czy libero, gdzie za niego może wejść przyjmujący, a co innego bez rozgrywającego, który jest mózgiem zespołu w niemal każdej akcji.
Działacze Lubina nie zgodzili się na przełożenie spotkania, zawodnicy zagrali bez życia przez większość spotkania. Może i admin twitterowego konta Warty trochę przesadził, ale ci to już przeszli samych siebie...
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/272563213_272775584805248_229561369367985493_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=jcLDKQZZ5McAX_W58Mu&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=03_AVKDQmiuLQFf4FsXqmty_K93mmN8wksZaMfH6OPkqpHrXA&oe=62190CE1
0
@Ojciec5tkidzieci A te braki w zespołach, to przez covid? Bo np. Skra miała grać z Zaksą w sobotę, ale mecz został przełożony właśnie przez covid.
0
@Barcanajlepszyteam Przez Covid obligatoryjnie przekładane są spotkania - jak ten ZAKSy ze Skrą. Tutaj chodziło o kontuzje. Warta zawnioskowała o przełożenie spotkania (no bo nie mieli rozgrywającego dostępnego), ale zarząd Cuprum się nie zgodził.
W przypadku Zawiercia Tavares ma coś z plecami, a Maxi z łydką.
Nie wiadomo jak to będzie wyglądać w przypadku PP, ale bez rozgrywającego to Zawiercie nie ma co nawet wychodzić na parkiet w Podpromiu. :D
0
@Ojciec5tkidzieci Ale przynajmniej trochę utarli nosa Cuprum. Słabe zachowanie ze strony Lubina, ale po części ich rozumiem. Pewnie liczyli na łatwe trzy punkty. A Zawiercie nie może kogoś awaryjnie ściągnąć? Jak Skra grała w Pucharze CEV też nie miała dostępnych swoich dwóch rozgrywających, ale wzięli chłopaka z rezerw.
1
@Ojciec5tkidzieci nie oszukujmy się cuprum w braku rozgrywających po stronie warty szukało szansy na łatwe punkty a tu geniusz urosa utarł im nosa. Lubię zawodników cuprum ale ktoś lekko mówiąc ośmiesza ten klub i stawia w złym świetle
1
@Barcanajlepszyteam akurat warta nie może bo jak ściągną juniora na ten mecz to muszą go wypożyczyć co z automatu zamyka juniorowi sezon bo do swojego macierzystego klubu wrócić może dopeiro w następnym sezonie. Ot głupie zasady skra to trochę inny przykład bo ściągnęła ze swojej drugiej drużyny a Zawiercie posiada na wypozyczeniu smsie Kielce juniorów