- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
7
Właśnie skończyłem oglądać The Office. Obejrzałem całość w niecałe 4 tygodnie. Polecam każdemu, wspaniały serial. Cieszę się, że w ostatnim odcinku choć na chwilę pojawił się Sam Wiesz Kto, dla mnie najlepsza postać z całego serialu, tuż przed Dwightem.
1
@TheNekro94 dla mnie za bardzo cringowe
3
@joloskyy Właśnie o to w tym serialu chodzi. Bardzo specyficzny humor, przez co zapewne nie trafia do każdego, ale dla mnie jest to TOP.
0
@TheNekro94 a dla mnie flop :)
1
@joloskyy No właśnie o to chodzi. Poza tym cringe to dało się mocno czuć w pierwszym sezonie, który był zdecydowanie najsłabszy. Spróbuj przebrnąć przez ten sezon, a gwarantuję Ci, że pokochasz ten serial.
0
@Zoker no to jeśli o to w tym chodzi to mi się to nie spodobało :D
2
@Zoker Dokładnie. W 1 sezonie polecieli jedynie w ten cringowy humor, a z sezonu na sezon ten serial oprócz humoru stawał się także tak jakby lekkim dramatem obyczajowym, co potęgowało emocje.
1
@TheNekro94 Jestem przy 2 sezonie, mega serial. Uwielbiam to poczucie humoru