- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
4
Evangeline Lily, aktorka znana m.in z Zagubionych(Lost) sprzeciwiła się obowiązkowi szczepień na covid. @Barca1992
"Wczoraj na Twitterze aktorki pojawił się wpis, w którym czytamy: "Nie sądzę, by ktokolwiek powinien być zmuszany do wstrzykiwania sobie wbrew własnej woli czegokolwiek pod groźbą werbalnej napaści, aresztowania bez procesu, utraty pracy, bezdomności, głodu, braku dostępu do edukacji, alienacji z bliskimi, wygnania ze społeczności, i tak dalej(...) Nie tędy droga. To nie jest bezpieczne. To nie jest zdrowe. To nie jest miłość. Rozumiem, że świat żyje w strachu. Ale odpowiadanie strachem nie rozwiąże naszych problemów". "
https://www.filmweb.pl/news/Evangeline+Lilly+%28wci%C4%85%C5%BC%29+protestuje+przeciw+obowi%C4%85zkowym+szczepieniom-145290
1
@kamilo0066 Dobrze powiedziane, ale wiadomo jaka będzie narracja w mediach, że jest antyszczepionkowcem, a przymus pod groźbą utraty pracy, środków do życia czy w ogóle praw to wszystkiego jest robione dla naszego dobra ;)
1
@Barca1992 Tak dokładnie. I tak dziwne że taki portal typu Filmweb przytoczył jej wypowiedź z takim wydźwiękiem.
Komentarz usunięty
1
@kamilo0066 Ja ją kojarzę z "Hobbita" :)
I dobrze mówi :)
1
@głardiola Czemu głupiutka ? Przecież ani słowem się nie odniosła do tego czy należy się szczepić czy nie, a jedynie krytykuje negatywne sposoby wymuszania szczepień na innych.
1
@głardiola Ciesz się że ty jesteś mądry.
0
@maroon
Dlatego bo ona wypowiada sie ogólnie o szczepieniach. Czyli podważa sens szczepień obowiązkowych ogólnie.
Nawet nie jest głupiutka tylko potwornie głupia.