La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

jako fana Rogera, cieszy mnie to że są coraz mniejsze szanse na zdobycie szlema przez pana madritiste Nadala. Gracz ktory jest wielki tylko na mączce

konto usunięte

19

@zgiru komentarz tak głupi, że aż niewiarygodny xd
to jakim cudem wygrał Wimbledon czy US Open?

7

@zgiru To ostatnie zdanie świadczy o tym, że G się znasz na tenisie

9

@zgiru jesli zawodnik ktory w Australii ma
bilans 3-1 z Federerem, ma 5 szlemow na hardzie i sporo finalow w WS na hardzie jest wg Ciebie wielki tylko na maczce …

Na trawie tez nie najgorzej - 2 WS zrobione.

1

@zgiru Ma wygranych 90 turniejów i to nie tylko maczka xd

2

@zgiru czyli tak samo można powiedzieć że Roger jest wielki tylko na trawie xD

1

@MESSIah16 raz AU, 2 wimbledon i 4 razy US. Jego glowne osiagniecie to French Open.

2

@zgiru Nie no, jako wielki fan Federera stwierdzam, że trafiłeś kulą w płot teraz.

1

@zgiru I w wieku 36 lat gra w finale w Australian Open. ?

0

@barcelonaLM Akurat Federer wygrywał wiele razy AO i US Open.

konto usunięte

1

@zgiru ale co ty tłumaczysz człowieku? Napisałeś, ze jest wielki tylko na mączce, a to kłamstwo xd

tam jest najlepszy, ale wielki był też np na US Open, no chyba że wg ciebie to mączka xd

0

@Barcanajlepszyteam Ale nie wygral ich tyle razy co Rafa RG - czyli idac tym tropem Federer nie jest wielki na zadnej nawierzchni ;)

0

@barcelonaLM chciales zablysnac a Ci sie nie udalo. AO i US Open to nawierzchnia twarda a nie trawa. Trawe masz tylko na Wimbledonie jesli chodzi i wielki szlem. Co wiecej RF ma na kazdym turnieju WS minimum 5 zwyciestw za wyjatkiem RG

0

@mekston To raczej pokazuje jego wszestronność i to, że świetnie się odnajdywał również na twardych kortach :)

1

@zgiru to 7 szlemow na innych nawierzchniach niz RG to jest liczba szlemow ktora malo kto ma w ogole.

0

@Barcanajlepszyteam nie zrozumiales - w kontekscie logiki pierwszego komentarza;)

A co do wszechstronnosci to jednak na maczce tylko 1 szlem.

konto usunięte

0

@zgiru no ty zabłysłeś, US Open to żadna mączka, więc ci nie wyszło, bo również tam Rafa był wielki xd

0

@MESSIah16 przeciez napisalem ze to twarda nawierzchnia. polecam nauke czytania ze zrozumieniem

1

@mekston Zrozumiałem, co miałeś na myśli. Po prostu Djokovic i Federer mają wszechstronniej ,,rozłożone '' wielkie szlemy.

konto usunięte

0

@zgiru w pierwszym poście napisałeś, że jest wielki tylko na mączce. Polecam okulary :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?