La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

9

Brawo Rafa. 36 lat i wytrzymać taki turniej ZaraZ po kontuzji. Nie wiem teraz co lepsze to że on wygrał czy płacz Djoko i jego fanbojow. Piękna niedziela

4

@tbas Ale to Ty dzwonisz i cały czas robisz jakieś dziwne podjazdy na fanów Novaka czy umniejszanie Rosjaninowi.

0

@tbas W zeszłym roku Ty płakałeś trzy razy :)

0

@tbas wlasnie tacy ludzie jak Ty pokazują jakich kibiców ma Nadal ;) dziecko i nic więcej gorzej jak dorosły człowiek

0

@hayek jest taki przycisk ignoruj. Zrobiłem dokładnie to samo co zawsze się dzieje gdy gra Djoko. Takie właśnie komentarze to 90%.

0

@tbas Czyli jesteś takim samym fanboyem jak oni :D

0

@hayek Spokojnie, Novak ich wszystkich wyjaśni jeszcze ;)

0

@hayek nie, ba jestem kibicem Federera, ale dziś stwierdziłem że zrobię to co oni. Zawsze mnie to wkur :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?