- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
1
No to chyba mam Omikrona. Poszedłem sobie kupić test antygenowy. Tam gdzie litera C, to mocna kreska, a tam gdzie T bardzo blada, ale ponoć oznacza to juz zakażenie.
Prawda to, czy iść zrobić PCR?
@macio_944 @Encore
4
@michal26 Jak chcesz siedzieć w domu 2 tygodnie to idź
1
@michal26 Osobiście zrobiłbym PCR. Jest po prostu bardziej pewny.
Komentarz usunięty
0
@macio_944 no bo śmieszne jest to, że ja mam identyczne praktycznie objawy co ojciec, w tym samym momencie, a...on ma negatyw, ja pozytyw. Co prawda On parę dni wcześnie. U mnie blady wynik. W sensie ta druga kreska. To świadczy, że na wykończeniu wirus, czy jak?
0
@kejdzi No takie miałem podejście rok temu, jak też zachorowałem. I tak nie zamierzam wychodzić.
Na szczęście mogę zdalnie pracować.
Do przemyślenia
0
@michal26 Jak jesteś szczepiony i masz paszport polsatu i możesz siedzieć w domu to ja bym siedział. Jak masz rodzinę którą udupisz na kwarantannie to tym bardziej bym siedział. Jak chcesz mieć papier na ozdrowieńca i nie przeszkadza Ci izolacja to zrób PCR. Wszystko zależy od sytuacji.
0
@kejdzi Nie jestem szczepiony. Wiesz. Chodzi mi o normalne podejście. Co innego, gdybym nie miał objawów, a objawy mam. Na pewno tydzień z domu nie wyjdę.
Gorączki nie mam. Saturacja git. Jedynie kaszel, bóle pleców i zatok, no i katar + kichanie. No i tyle. Gardło już nie boli mnie.
0
@michal26 Jeżeli nie jesteś szczepiony i masz możliwość przejścia izolacji bez zablokowania kilku osób to jak najbardziej bym poszedł na test. Dostaniesz certyfikat i masz pół roku spokój. A jeżeli chodzi o aspekt zdrowotny to nie ma to żadnego znaczenia i tak nie dostaniesz żadnych leków i tak będziesz po prostu siedział w domu.
0
@kejdzi Zdrowotny to ja wiem co robić - leżę odwłokiem do góry i leczę się tak, jak każde inne przeziębienie bym leczył. Codziennie mierzenie saturacji, ciśnienia i temperatury. Ja tak zawsze postępuję przy chorobach :)
No to dzisiaj idzie zgłoszenie na test