La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

5

Ja bym chciał zobaczyć jak potoczyłaby się kariera Isco jakby trafił do Barcelony. Profil totalnie nasz.

konto usunięte

6

@Jestjakjest Coutinho tez był nasz profil 100% :D

2

@BombowiecKrawczyk Coutinho nie pasował do 4-3-3 bo on jest 10 i w Liverpoolu grał w 4-2-3-1 jako ten środkowy w tej trójce.

0

@BombowiecKrawczyk głowa nie dojechała.

1

@BombowiecKrawczyk Coutinho nie był właśnie stworzony do naszego systemu gry czyli 4-3-3. Jak przychodził to myślałem że tak dobry piłkarz trochę się zaadaptuje do nowej pozycji,jako jeden z trzech pomocników, niestety nie udało się i grał bliżej skrzydła.
Isco znacznie bardziej by pasował.

0

@Jestjakjest @BombowiecKrawczyk @Pawel13sz Ja to ogólnie jestem ciekawy jakby potoczyła się kariera Asensio, gdyby zamiast do Realu trafiłby do nas?

On profilem idealnie do nas pasuje

konto usunięte

0

@Roobo @Pawel13sz Wiec na jakiej pozycji gra Isco?

0

@BombowiecKrawczyk Też na 10 jak Coutinho.

konto usunięte

0

@Pawel13sz No, czyli Isco tak samo by pasował jak Cou. Wiem ze nie napisałeś ze Isco by pasował, ale jako jedyny odpowiedziałeś, wiec wykorzystam Twoja odpowiedz :D

1

@BombowiecKrawczyk Zgadza się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?