La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

3

Jak bym pomyślał, że Barca będzie grała w Lidze Europy to bym nie uwierzył. Gdybym uwierzył to olałbym sprawę, bo nie jest to przecież Champions League.

Przy obecnej sytuacji zmieniam jednak zdanie. Barcelona post Messi przechodzi transformację i każdy widzi w jakim miejscu się znajduje. Nie jesteśmy już klubem ze ścisłej czołówki. Nie wiem jak szybko zajmie nam powrót do takich regularnych występów w ćwierćfinale LM. Być może nastąpi to już po reformie LM, gdzie mecze będą rozgrywane systemem szwajcarskim.

Dla mnie zwycięstwo w Lidze Europy to priorytet jak TOP4 La Liga. Gdzieś przez system pucharowy bardziej interesować mnie będzie batalia właśnie w Europie. Kolejne przechodzenie rywali będzie czymś wspaniałym.
Wszyscy czekamy już tak długo na finał w europejskich rozgrywkach z udziałem Barcelony. 7 lat. Mecz finałowy o trofeum to są niesamowite emocje. Dla takich chwil jest się kibicem. Mam nadzieję, że nie olejemy tych rozgrywek i będziemy walczyć o triumf.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?