La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

2

O 15:00 Komisja Zdrowia nt. Lex konfident. O 18 drugie czytanie i potem pewnie trzecie w Sejmie tej ustawy. Wg poseł Siarkowskiej, Ministerstwo Zdrowia szykuje poprawkę, która zwolni z obowiązku testowania osoby z ważnym certyfikatem covidowym. Taka poprawka może przesądzić o tym, że ta ustawa jednak przejdzie przez Sejm.

konto usunięte

1

@barcelonaLM nie ma obowiązku testowania, nie ma stanu nadzwyczajnego, nie ma celebryty wpisanego w listę chorób zakaźnych i nie ma też ministerstwa zdrowia, które mówi o zdrowiu - jest tylko mowa o śmierci i chorobach.

0

@barcelonaLM tak czy siak konstytucja będzie ba pierwszym miejscu tak jak z miseczkami czy karami dla restauracji druga sprawa już widzę jak będą zwalniani pracownicy gdzie ich wszędzie brakuje. Duża piekarnia w Częstochowie zatrudnionych ok 25 osób z czego kilka osób robi za kierowców oraz magazynierow w jednym bo brak ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?