La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

0

Auba był najlepiej opłacanym piłkarzem Arsenalu, ciekawe ile będzie zarabiał w Barcelonie.

konto usunięte

0

@mateusz19191010 niby ma zarabiać BARDZO mało

0

@mateusz19191010 ponoć 2 mln euro było luzu w limicie

konto usunięte

0

@Hubsao Auba w tym sezonie zarobi miało, ale w przyszłym ma zagwarantowaną stawkę z arsenalu PLUS kwotę o którą obniżył zarobki w tym roku. Także w ostatecznym rozrachunku nic nie straci, tylko - jak to jest w przypadku prawie wszystkich naszych zawodników co tak cudownie zdecydowali się obniżyć zarobki - płatność jest przesunięta na kolejne lata.

3

@talizmo nigdzie nie było informacji że zarobi tyle co w Arsenalu

konto usunięte

0

@Hubsao Ależ oczywiście, że tyle zarobi. Na początku Barca chciała, żeby Arsenal opłacał część pensji tak jak my płaciliśmy Suarezowi jak odszedł do Atleti, bo Auba nie godził się na obniżenie zarobków. Problem został rozwiązany dopiero jak Barca zaoferowała 1,5 letni kontrakt gdzie w drugi roku jego obowiązywania zapłaci zaległości z tego sezonu. Auba to gość, który stał na czele strajku repki Gabonu o 25tys euro ( do podziału ). Nie bój się, żadnemu groszowi nie przepuści.

1

@talizmo jakieś informacje z palca masz wyssane póki co nie ma dokładnych informacji o zarobkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?