La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 962 Culés

3

Te głąby naprawdę chcą wprowadzić lex konfitura. Oni jak to w pisie chyba lubią donosicielctwo i donosicieli .

1

@kazbychu Chcieć a móc to jeszcze różnica ;p

1

@kazbychu To już nawet nie chodzi o donosicieli. Ale o samo domniemanie "winy". Brak pozytywnego testu miałby jednoznacznie określać, że ktoś był chory i zaraził drugiego pracownika? Przecież do tego zarażenia mogłoby dojść w sklepie, w drodze do pracy, w domu, w kościele i na tysiące innych sposobów. I do tego sprawę rozstrzyga nie sąd a wojewoda. Takiego prawnego bubla to jeszcze w polskiej historii nie było. Nawet nie chodzi o to, że podobny projekt wejdzie w życie, ale jakiego dna sięgnęliśmy, że ktokolwiek w ogóle na poważnie podejmuje prace nad tym absurdem.

1

@kazbychu Raczej lubią skłócać ludzi i trzeba im przyznać ze są w tym mistrzami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?