La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1653 Culés

18

Czwarta dawka, ale jaja


Komentarz usunięty

5

@barcelonaLM a przeczytałeś co tam jest napisane? Xd to ewidentnie jest dla konkretnej grupy osób o zmniejszonej odporności. Ale zaraz się zlecą "hehe 17 dawek bo elytom się opłaca".

7

@barcelonaLM kurde to już 4 dawka, a ja jeszcze żadnej, ale kurde jestem zacofany

1

@adambądkowski93 przeczytaj jeszcze raz co tam jest napisane.

0

@barcelonaLM Spokojnie, za chwilę ta szopka i u nas dobiegnie końca, większość rządów w Europie całkowicie zdejmuje obostrzenia, tylko czekać aż nasz zrobi to samo.

0

@Jakchcesz facet, oni napiszą/powiedzą wszystko, żeby wbić igły w jak najwięcej ludzi.

Zresztą ludzie po trzech dawkach już mówią, że kolejnej nie biorą, bo ile można.

Ja mam dziennie kontakt z +/- setką ludzi i znacznie rośnie wskaźnik tych co otwierają oczy.

0

@adambądkowski93 ale tutaj jest mowa o dawce dla ludzi po nowotworach, przeszczepach, chorujących na HIV czy po dializie nerek xd to nie jest ogłoszenie dla wszystkich. Ja np. jestem po trzech dawkach i po przeczytaniu tego ogłoszenia to olałem BO TO NIE DO MNIE jest skierowane.

0

@Jakchcesz A czy 3 na samym początku też nie miała być dla takich osób? Pytam poważnie, bo nie pamiętam już.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilo0066 nie przypominam sobie niczego takiego. 3 dawka była po prostu przypominająca, tutaj jest dla konkretnej grupy osób i wnioskując po tym że zapisało się tysiąc ludzi to dla bardzo wąskiego grona osób.

0

@sokot nie wiem co to ma do tego ogłoszenia.

0

@Jakchcesz dzięki za info. Tak jak napisałem, napiszą/powiedzą wszystko aby ludzie się szczepili. Nieważne do kogo, pozostali wezmą sobie to do serca. Ludzie są słabi i łatwo nimi sterować.

0

@kamilo0066 To jest chyba już taki ostatni kaszelek ... skok na kase na fali i do najgłupszych ;) 5 dawke już bedą podawać w psychiatrykach osobą któa nie są w stanie samo decydować.

0

@Jakchcesz jeszcze chwila i do Ciebie na przypomnienie przyjdzie na Czwartą dawkę. Wspomnisz moje słowa

konto usunięte

0

0

@Jakchcesz Dobrze wiem co tam jest napisane. Słyszałeś o decyzji EMA ws. 4 dawki? Albo badania naukowe, które wskazują, że 4 dawka nie daje wymiernych korzyści?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?