La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

5

Świetny to był Puchar Afryki. Znowu można było poczuć klimat MŚ 2010.

8

@PatrychoO Tak świetny, że mogliby sobie dać spokój tak na dwie dekady.

3

@PatrychoO Przecież ten stadion na którym rozgrywano finał to jakaś masakra. Wielki moloch jak w Baku w bieżnią, w RPA tak brzydkich nie było

1

@hayek no tak, zapomniałem, że tylko Europa może rozgrywać puchar kontynentalny.

4

@PatrychoO Chyba w ogóle nie zrozumiałeś. Ten turniej był tak nudny, że nie wiem jak bardzo niedzielnym kibicem trzeba być żeby mu się on spodobał.

0

@swiergol2 ja o twoją opinię nie pytałem i w sumie mnie ona nie obchodzi :D Lubię klimat afrykańskiej piłki i tyle.

1

@swiergol2 Dokładnie o to mi chodziło, plus dramatyczny termin w którym się odbył. Teraz np. Salah ma w nogach 7 meczy w tym 3 dogrywki inni piłkarze też dostali pewnie w kość. A sezon piłkarski dla topowych drużyn tak naprawdę dopiero teraz wchodzi na najwyższy bieg. To samo tyczy się zbliżającego się mundialu, który tak naprawdę niszczy kalendarz piłkarski na dwa lata.

0

@PatrychoO Równie dobrze ja mogę odpowiedzieć: nikt cię nie pytał o opinię co lubisz i nikogo to nie obchodzi. Nie wiem czy zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego, że skoro wrzucasz komentarz na publiczne forum to mogą pojawić się odpowiedzi. Ty lubisz afrykański klimat a dla większości ten turniej i mundial w RPA to gniot.

0

@swiergol2 mundial w RPA to gniot xD Nie rozśmieszaj mnie

0

@PatrychoO Nie pytałem cię o opinię i w sumie mnie ona nie obchodzi.

0

@swiergol2 "chyba ty", no nieźle :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?