La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

27

0

@DonMatteo901 Brawo i tak ma być! Dość tego terroru.

0

@DonMatteo901 w górach generalnie nie ma pandemii. Z tych powodów pojechałem rok temu w lutym bodajże do Karpacza na weekend. Można było zjeść normalnie w knajpie, Policja nie sprawdzała maseczek, niczego. Jak wiemy, masowych zgonów w górach nie było. Teraz też nie ma.

0

@DonMatteo901 fajnie, jak społeczność potrafi wspólnie solidarnie zwojować coś...

Byłem w identycznej sytuacji, i na zebraniu klasowym chcieliśmy zrobić to samo z naszymi dziećmi...nawet wychowawczyni się cieszyła jakby to wypaliło(Wychowawczyni z powołania a nie przymusu).

Hurraoptymizm był, pisma podrukowane...wnioski przygotowane do dyrekcji..no i na całą klasę jak się okazało finalnie poszły 3 wnioski a łapy podnosili wszyscy że tak solidarnie zrobimy bo nie można się "dać"...

efekt taki że nic to nie dało prócz tego że miałem półgodzinną rozmowę z dyrektorką oraz pozostałych dwóch rodziców tak samo..smutne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?