La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

0

Tak patrząc z boku na to jakie emocje spowodował ten projekt o konfiskacie aut,to wypadałoby się zastanowić z jakiego powodu PIS wrzucił ten temat akurat teraz i co zamierzają tym zagłuszyć? Czyżby wybór pisowca do TK? Czy coś innego? Jak myślicie?

konto usunięte

1

@maroon Może po prostu zauważyli, ze dotychczasowe kary nie działają. Nie każda decyzja podejmowana przez ten chory rząd musi mieć jakis polityczny podtekst

0

@Mr8lack Ale nawet jeśli i tak chcieli to wprowadzić, to moment wrzucenia podobnie medialnych spraw do debaty publicznej nie musi być przypadkowy,

1

@Mr8lack też tak uważam. Bo sądzę że jednak w większości społeczeństwa nie wzbudza ta decyzja kontrowersji

1

@Bykunn Może i tak - być może sugeruję się tylko burzą rozpętaną na La Rambli. Nie wiem jaki jest odzew w innych kręgach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?