- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
0
Zabieranie samochodów to jest bezsens, sprawia to wiele problemów np. współwłaścicielom aut.
Dla mnie powinni już dawno wprowadzić kary więzienia za przestępstwa drogowego np. za spore przekroczenie prędkości czy wyprzedzanie na pasach.
Kary oczywiście w miarę krótkie, nawet kilka dni do kilku tygodni.
Nie oszukujmy się nawet ogromne podwyższanie mandatów czy zabieranie aut nie wpłynie znacznie na liczbę wykroczeń czy przestępstw szczególnie na tych bogatych w drogich furach a pozbawienie wolności daje dużo do myślenia.
1
@Roobo nie rozumiem tego skowytu za zabieranie aut pijaczynom. Piłeś ponosisz konsekwencje. Proste.
4
@Roobo i wtedy podatnik płaci za utrzymanie takiego idioty w więzieniu...
2
@Odcinkowy Dlaczego np. żona takiej osoby ma cierpieć? Odpowiedzialność zbiorowa to nieśmieszny żart.
0
@Kinginiesta To już osobna kwestia.
Każdy osadzony powinnien pracować albo płacić z własnej kieszeni za jego utrzymanie.
1
@Roobo a gdzie tam jest taki zapis? Jeżeli pojazd ma dwóch właścicieli to przepada połowa jego wartości.
0
@Roobo Jeśli pojazd ma dwóch właścicieli i np jest wart 60 k, to pijany kierowca dostaje karę finansową w wysokości 30 k
0
@Roobo jeżeli twój współwłaściciel odjeb*** to on przestaję być właścicielem auta. Odbierane jest jemu, nie tobie. Zabieranie aut od społeczeństwa też jest błędne bo przecież aut jest tyle na świecie, że można pożyczyć od byle kogo
0
@Roobo bo w tedy osoba która popełnia wykroczenie zastanowić się dwa razy. A skoro to taki problem to niech żona delikwenta prowadzącemu po pijaku ma auto na siebie. W tedy sytuacja będzie inna
Komentarz usunięty przez użytkownika