La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

konto usunięte

1

Jeden z liderów protestu kierowców ciężarówek, odpowiedź na jedno z pytań na wczorajszej konferencji prasowej...
“wierzę że policja ruszy dzisiaj w nocy, albo jutro wcześnie rano i zacznie aresztowania kierowców, jeśli tak się stanie, obawiam się że w Ottawie może być niebezpiecznie”.
Trudno powiedzieć co się dokładnie stanie, Trudeau miał powiedzieć, że do Soboty chce zakończyć protest, mowa jest o ściągnięciu do Ottawy kilku tysięcy zmilitaryzowanej policji RCMP, mowa jest o policyjnych snajperach na dachach domów, mowa jest że mają wyłączyć internet i telefony komórkowe. Kierowcy dostają instrukcje od swoich liderów, jak się zachować i nie stawiać oporu podczas aresztowań.
Most do Detroit jest ciągle zamknięty, protesty ciągle trwają na dwóch innych przejściach granicznych w Manitobie i Alberta. w USA została otwarta osobna strona zbiórki pieniędzy dla kierowców w Windsor.
Dziś rano jest spokój, na ten moment nie ma żadnych sygnałów z Ottawy że RCMP ruszyła do pacyfikacji protestu.

0

@Peszko07 Całe szczęście, że kierowcy maja CB. No chyba, że też zagłuszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?