La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

2

Szkoda, ze Barcelona nie wzięła Cucurelli gdy ten odchodził z getafe. Świetny pilkarz

1

@KacperVEB Szkoda, że po fajnym wypożyczeniu nie dali mu szansy bo woleli tego topornego Firpo...

1

@Coutinho007 Firpo był ściągnięty ma LO, tam Cucu nie dawał rady, więc grał w Getafe na skrzydle.

0

@KacperVEB @Coutinho007 Cucu świetnie grał do przodu, ale z tylami było strasznie słabo. Taki Marcelo ale zachowując proporcje. Więc lepiej było zarobić niż brać gościa który liczb jak Alba nigdy nie zrobi, a w obienie jest jeszcze słabszy ....

0

@mkord I był chyba jednym z najgorszych LO w naszych barwach od wielu lat ale to już przeszłośc. W sumie w Betisie też grywał bardziej na wahadle niż na LO.

0

@PatrykBarca No ok ale on nawet u nas szansy nie dostał porządnej a Alba też już ma swój wiek i w niektórych meczach nie daje rady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?