- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
8
Niby wiedza znana od lat:
2
@sokot A ty widzę masz problem czytania ze zrozumieniem. Ale tak to jest jak wyciaga sie z tekstu to co chce.
6
@Faun A ty co takiego zrozumiałeś czego niby ja nie rozumiem ? Tak naprawde nie ma tu za dużo innych informacji niż ta któą podkreśliłem. Może ty masz jakiś problem jednak ?
1
@sokot Skupiłes się na zaznaczonym tekście, a olałeś reszte. Gdzie piszę jak byk, żeby szczepić, ale tylko raz w roku, a nie co 4 miechy, bo może być to szkodliwe. Ale nie oznacza to, żeby wcale nie szczepić.
Jeżeli ty to zakreśliłeś to brawo ty.
1
@Faun TO że się do niej nie odniosłem nie znaczy ze tego nie przeczytałem. Po czym taki wniosek wyciągnołeś?
2
@sokot "Niby wiedza znana od lat:" po czym piszesz o informacji, która zakreśliłeś, czyli praktycznie olałes 50% całego akapitu.
0
@sokot Poza tym wyciągnąłeś, a nie wyciągnołeś. Z pisaniem też jest problem.
1
@Faun po pierwsze nie ja zakreśliłem po drugie dalej nie wynika nic z tego co piszesz - częste szczepienia sąszkodliwe. Dalszy tekst jest o tym aby robić to rzadziej. Dalej się przywalasz do niczego. Poza tym dalsza cześć tekstu jest potwierdzeniem początku. O co Ci tak naprawde chodzi ? Mam wrażenie że szukasz na siłe jakiegoś argumentu do czegoś .... w sumie nie wiem czego bo masz jakiś problem więc wyjaśnij dokładniej pls.
1
@sokot
Pomyśl o pracy w tv, jakbyś odwrócił propagandę na korzyść szczepień,to spokojnie w TVP zatrudnienie będzie, sposób przedstawiania informacji identycznie jak w TVP.
0
@sokot No kur@a serio. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem tekstu. Serio?
0
@Faun Ha ha a ty swoje .... omg dobra gadka ze scianą. pa
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@sokot podziwiam za cierpliwość wystarczy tylko zaatakować zbyt częste szczepienia i że na grypę się szczepiło na okres zimowy to zaraz zombie wyjdą z jaskiń :) ja wszystko zrozumiałem co tutaj przytoczyłeś
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Faun Lepiej zastanów się czy ludzie dysponujący władzą medyczną, piszą prawdę na temat braku negatywnych skutków zdrowotnych u osób zaszczepionych tylko raz do roku.
Ilość kłamstw była jak dotąd tak duża, że w tej chwili nie można im ufać nawet na centymetr.
Pfizer zarobił ponad 30mld dolarów na szczepionkach, a planują podobno jeszcze większe dochody z tego tytułu.
Ograniczona przydatność szczepionek to jedno, a naginanie reguł medycznych dla zysku, to drugie.
Przypominam, że było coś takiego jak świńska grypa, kiedy niektóre rządy zdążyły zakupić szczepionki za ogromne pieniądze, a ostatecznie pandemii nie było.
Za to kasa poszła.
Szczepienia na Covid były przydatne, ale szpikowanie nimi ludzi systematycznie, jest bardzo podejrzanym procederem, biorąc pod uwagę bałagan informacyjny i chęć zysku korporacji.
0
@RosjaninBut apropo :)
0
@Faun "Skupiłes się na zaznaczonym tekście, a olałeś reszte. Gdzie piszę jak byk, żeby szczepić, ale tylko raz w roku, a nie co 4 miechy, bo może być to szkodliwe. Ale nie oznacza to, żeby wcale nie szczepić.
Jeżeli ty to zakreśliłeś to brawo ty."
Stary ale ja sie nie odnosze do tego czy należy sie szczepić czy nie tylko do tego ze niezdrowe jest szczepienie się częste.
"Niby wiedza znana od lat:" - tam nie ma nic o tym co sobie dopowiadasz
Więc to chyba TY masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo ewidentnie coś sobie wymysliłeś i się rzucasz XD. ładnie się zaorałeś.
0
@sokot ja prdl jesteście niezniszczalni. Nie szczep się i daj umrzeć tym co się zaszczepili, nie twoja sprawa, nikt ciebie nie zmusza do szczepień. Ciężko by chorych więcej nie było skoro szczepionki wiadomo teraz że nie chronią cały czas a i omikron je olewa.
1
@tbas ja prdl ale kto tu gównoburze robi ? Ja będę wrzucał posty które ujawniają prawde o tym syfie i tyle nie chcesz nie czytaj. Możesz to przewinąć.
" nikt ciebie nie zmusza do szczepień" na szczęście im mija po mału ale jeszcze nie dawno nie było tak pięknie i należy to pamiętać i piętnować co by się nie powtórzyło.
0
@sokot co nie było pięknie? Nigdy szczepienia nie były u nas obowiązkowe, a w tym głównie co wysyłasz nie ma prawdy bo piszesz tylko to co ty chcesz.
2
@tbas kto tu napisał żeby się nie szczepić?
0
@tbas "Nigdy szczepienia nie były u nas obowiązkowe" brak mozliwości wjscia na basen do kina sklepów (ikea) i innych publicznych instytucji nazywasz swobodą ?
"a w tym głównie co wysyłasz nie ma prawdy bo piszesz tylko to co ty chcesz"
TO nie ja to wyprodukowałem tylko ministerstwo zdrowia i organy regulacyjne UE - ja tylko przekazuje dalej. Więc może uściślij gdzie dokładnie nie ma tej prawdy.