La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

4

Ale podoba mi się ten Dying Light 2. Czuję klimat pierwszej części, graficznie dupy nie urywa ale jest spoko. Historia też wydaje się ciekawa. Brakowało mi tej ucieczki przed pościgiem zombie przez miasto nocą :D do tego słuchawki i immersja niesamowita.

konto usunięte

0

@clyde Oo to git, bo jutro zaczynam grać :D

0

@clyde Słyszałem sporo opinii, że mało zombie w tej części i nie czuć takiego zaszczucia jak w jedynce. Prawda to?

0

@clyde jedynkę ogrywam ze wszystkimi DLC

1

@clyde
Wczoraj skończyłem, i mam mieszane opinie :) Graficznie nie urwało dupy jak powiedziałaś, połowy imion postaci nie pamietam, bo były tak nudne. Fabuła w miarę okej. Z przemieńcami nie walczyłem chyba ani razu podczas całej gry to tez dla mnie dziwnie, raz spotkałem jednego to na jednego strzała mnie miał.
Z jednym muszę przyznać racje, kupiłem sobie słuchawki specjalnie pod ta grę i pod Horizon w piątek, różnica w grze ze słuchawkami i bez jest wielka, nie wyobrażam sobie już grać bez słuchawek.

0

@norbi77 fakt, zombie w tej części na razie to tylko tło (jestem po 5h gry)
@Nazio87 jedynka z dodatkami super :D

1

@norbi77 @clyde W ciągu dnia siedzą głównie w budynkach, w nocy roi się od nich na ulicach. Jak ktoś twierdzi, że mało zombie w grze to niech wejdzie sobie w ciągu dnia do jakiegoś opuszczonego sklepu to już z niego raczej nie wyjdzie. W nocy trzeba chodzić głównie po dachach bo na ziemi pełno nieumarłych w tym alarmowi, którzy robią krzyk i zaczyna Cię ścigać horda z każdej strony. Szczególne zagęszczenie chodzących trupów jest przy ciekawych punktach eksploracyjnych i trzeba rzucić jakiegoś Molotova żeby się pozbyć większej części, a reszte dobić pałą. Jakikolwiek wybuch przywołuje kolejnych, szybszych i agresywniejszych.

To odblokowywanie wiatraków, które odsłaniają nowe, "powtarzalne", punkty na mapie to jest żywcem zerwane z Far Cry i to jest IMO główny minus tej gry. Monotonna powtarzalność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?