- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
2
Putin rządzi największym państwem świata i jeszcze mu mało masakra co ten człowiek ma w głowie.
1
@barcanawieki Bo to gigant na glinianych nogach
1
@barcanawieki Putin patrzy jak USA sobie wjeżdża z drzwiami tam gdzie im się podoba to on robi podobnie. Oglądałem wczoraj z nim jakiś wywiad to odniósł się do tego i wytykał hipokryzję Amerykanów. Dla niego to i tak pewnie tylko pretekst, ale tak czy inaczej ma sporo racji co do działań USA.
2
@barcanawieki Obszarowo może największym ale na pewno nie gospodarczo. W miarę jedzenia apetyt rośnie, a Putina marzeniem jest odzyskać tereny które należały kiedyś do ZSRR.Nie wiadomo jakie plany ma ten zjeb, on się wywodzi z KGB a ich myślenie nie ma nic wspólnego z rozsądkiem.
1
@barcanawieki wolałbyś graniczyć z Ukrainą czy Rosją? Tym samym kieruje się Putin. Nie chce dopuścić NATO bliżej granic Rosji. I jednocześnie odbudować pozycje mocarstwa na arenie międzynarodowej. PKB Rosji jest daleko w tyle za Chinami czy USA. A Ukraina to najmocniejsze ekonomicznie państwo, jakie można w łatwy sposób podporządkować.
0
@MesQueUnClub_87 Amerykanie nie są święci I wiadomo że nie pomagają nikomu ot tak za darmo. Zawsze chcą mieć jakieś profity, to jest biznes dla nich, każda wojenka. A Putinowi zależy tylko na tym aby powiększyć Rosję terytorialnie, on spać nie może za tą Alaskę
1
@Cygan BRC Zgadza się, jednych i drugich motywuje co innego, ale USA pokazuje Putinowi, że można sobie wjechać do danego kraju i sobie w nim stacjonować. I teraz może sobie mówić "że gdyby istniało jakieś ogólne porozumienie o tym, że każdy kraj jest nie do ruszenia i wszyscy by się do tego stosowali to Rosja również wywiązała by się z tej umowy, a takiego porozumienia nie ma, więc USA nie może prawić mu morałów". Dają mu pretekst i przyzwolenie.