La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

1

SKOKI

No i 6 miejsce. TOP3 niestety poza zasięgiem w tej formie

Brawo Stoch:) indywidualnie dziś 4:)

Ale potwierdzenie że obecnie najlepszy jest Ryoyu - 1 miejsce:) medaliści z dużej Giger (16, 34 pkt straty), lindvik (19, 44 pkt straty) - deklasacja

Szkoda że nie było 2 złotych ale złoto i srebro to potwierdzenie dominacji:)

Brawo Słowenia:) wreszcie medal Krafta:) - drużynowy ale jest.

1

@lucca87 Gdyby na skoczni dużej indywidualnie było cały czas równo w plecy to Ryoyu miałby dwa złota, ale z wiatrem to Lindvik odpalił torpedy.

0

@mekston
fakt, Ryoyu radzi sobie znakomicie w każdych warunkach, Lindvik jest świetnym skoczkiem ale on do świetnych skoków potrzebuje często też pod narty warunków, w plecy widać było że dziś sobie nie radził, mimo wszystko w sobotę oddał 2 świetny skok co trzeba mu oddać

ogólnie to ciekawe bo Lindvik lotnikiem na skoczniach mamucich nie był nigdy, ciekaw jestem jak sobie poradzi na MŚwL

Ryoyu pewnie będzie znów faworytem bo mamuty lubi choć bardziej chyba Planica niż Vikersund, Geiger też nieźle sobie radzi na mamutach (aktualny mistrz świata w lotach), Stoch jeśli utrzyma formę pewnie będzie w czołówce, oprócz nich pewnie jeszcze Granerund, Eisenbichler, Kraft i któryś ze Słoweńców powalczą

co do KK na ten moment wydaje mi się że wygra ją Ryoyu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?