La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

7

Nie da się cały czas bronić Marca, bo faktycznie jego poziom drastycznie spadł w ostatnich sezonach. To już nie chodzi nawet o jego interwencje w bramce, które często pozostawiają sporo do życzenia, ale też wyprowadzanie piłki, które również bywa mizerne i czasami przyczynia się do utraty gola, tak jak to miało miejsce w niedzielę. Barcelona ma na pewno konkretne plany na wzmocnienie zespołu, ale sztab szkoleniowy i zarząd muszą mocno przeanalizować sytuację Niemca, bo człowiek powinien mieć w zespole kogoś do rywalizacji, kto będzie w stanie go zastąpić w bramce, gdyż zbyt długo trwa jego spadek formy.


konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla On sie chyba za bardzo skupil na grze nogami i zapomina uzywac rak. A nogami zreszta tez ostatnio czesciej napedza ataki przeciwnikow niz Barcelony.

konto usunięte

0

@martin3131 mam podobne spostrzeżenia. Za bardzo skupia się na rozegraniu akcji od bramki, co niestety w tej chwili jest dla nas kulą u nogi, bo często jego długie podania są niecelne i z Espanyolem skończyło się straconym golem. Gdyby skupił się na bronieniu, a nie na tym jak rozegrać następną akcję, to wydaje mi się, że wróciłby do dobrej dyspozycji.

0

@Pilka_jest_okragla ja Wam powiem, że kiedys to wybijał te piłki ale miał jednego wielkiego farta , bo machał tymi łapami i zawsze wybijał a teraz jak się fart skończył to macha łapami a piłek nie wybija

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?