La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

4

Panowie, odłóżcie Korwina, PiS, Unię na bok na chwilę. Jeden z nas potrzebuje pilnej pomocy, by wreszcie przestać cierpieć. Kto może, niech pomoże, kto nie może, niech chociaż udostępni na swoich mediach społecznościowych.
Brakuje niby niewiele, a jednak tak wiele...

https://www.siepomaga.pl/aleksander-bielecki?utm_medium=email&utm_source=newsletter

0

@panczo poszło... Kurde a człowiek narzeka jak mu ciężko bo rano musi do roboty wstać, w takich sytuacjach dopiero widzimy ile mamy szczęścia, że możemy cieszyć się zdrowiem...

1

@Kinginiesta dzięki. Ja mam dokładnie takie same przemyślenia. Generalnie dużo staram się pomagać, przede wszystkim dzieciakom, a losy niektórych śledzę też na facebooku. Robię to właśnie po to, by z jednej strony mieć świadomość, że za każdą minutę w zdrowiu, tutaj ponad powierzchnią ziemi mogę być wdzięczny, niezaleznie czy mi dobrze idzie praca, czy właśnie wtopiła Barcelona, czy pokłóciłem się itd. To naprawdę dużo daje do myślenia i uczy pokory, bo jednoczesnie wszystko może szybko zniknąć. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)

0

@panczo i udało się uzbierać :)

1

@Kinginiesta super, to są piękne chwile. Teraz mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne i ziomek choć trochę pójdzie w kierunku normalności i bol zniknie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?