La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

3

A pamiętacie jak był temat wymiany Semedo na Cancelo i sporo osób mówiło że Semedo lepszy? :)

1

@PatrykBarca pamiętam, dziwiło mnie wtedy tak sceptyczne nastawienie ludzi do niego

1

@PatrykBarca Pamiętam i bardzo trzymałem kciuki żeby ta wymiana się udała ale u nas mieli do niego tyle cierpliwości jakby serio wierzyli, że to nowy Alves mimo, że już 2 lata kopał sie po czole..

0

@PatrykBarca myślę że niewielu by postawiło pieniądze na to że Cancelo zostanie jednym z lepszych na swojej pozycji

0

@PatrykBarca on wtedy był chyba totalnie bez formy
Sam go nie chciałem i teraz można sobie płuc w brodę xD
Niestety bywa i tak
Plus nie ma pewności że u nas by odpalił tak samo jak w city

1

@Coutinho007 Chłop miał jedna kluczową wadę. W byciu dobrym piłkarzem najbardziej przeszkadzała mu piłka.

1

@endriuuu2 @kryhaa Cancelo już wtedy wciągął nosem Semedo. I to było widać gołym okiem.

1

@PatrykBarca I glowa bo jej na boisku nie używal.

0

@PatrykBarca Ale szczerze to ja naprawdę tak irytującego piłkarza na tej pozycji nie pamiętam (Doglasa nie licze bo on to wiadomo), co dostał piłkę na dośrodkowanie robił kółeczko i podawał do tyłu a już jak wrzucał to na pałe, o jego grze w defensywie i brakach w koncentracji i chęci nie wspome.

1

@Coutinho007 Ja to do tej pory nie rozumiem ludzi, którzy myśleli że on i Dmebele to będzie nasza prawa strona na lata....
Obaj by się bardziej nadawało do sztafety. Tam myśleć nie trzeba tyle.

0

@PatrykBarca tak wciągał nosem, że na stronach Juve mieli dość jego wysr ywów w obronie. Poza tym dobrze pamiętam że były spore obawy co do jego profesjonalizmu i...inteligencji.

0

@endriuuu2 Nie wiem co Ty pamiętasz . Ale inteligencja to u Semedo był na żenującym poziomie. Gość wyglądał jak junior w ofensywie oraz defensywie. Mało mnie interesują nic ie Juve na forach. Wszędzie są przyglupy.
Fakty są natomiast takie że Semedo nie sprawdził się nigdzie. A Cancelo grał w La Lidze , Serie A i PL i w każdej wyglądał lepiej od Portugalczyka .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?