La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

31

Jeśli mamy mieć konkurencyjny zespól, to naprawdę trzeba nam nowego bramkarza.
Każdy bramkarz z wiekiem jest coraz lepszy, a Marc odwrotnie. Zero pewności w tyłach przy każdej akcji rywala. Serce w gardle przy każdym, nawet lamerskim strzale w kierunku bramki...tak to my "świata" nie zwojujemy.
Tylko nie piszcie mi, że jest po kontuzji, bo nie on pierwszy i nie ostatni miał uraz, a poza tym to go nie tłumaczy np z jego dzisiejszej interwencji, gdzie sam wpakował piłkę do siatki. Przy golu dla Valencii tez nie zachował się dobrze, bo wystarczyło, żeby stał w miejscu, a nie odwalał "paradę". Jego gra nogami tez nie jest kluczowa i ostatnio daje więcej zagrożenia niż pożytku.
Gość ma 29 lat i jedzie tylko na nazwisku, które wypromował sobie parę lat temu, a od 2-3 lat nie daje nam nic, czego by nie dał nam zwykły, średni bramkarz.

2

@norbi77 Miał dzisiaj też kilka bardzo dobrych interwencji ale też kilka niedopuszczalnych zagrań.
Nie sprzedawał bym go,za szybko na takie decyzję.Sprowadzic dobrego bramkarza i obserwować rywalizację.

0

@Roobo Szybka decyzja?
3 lata niepewności to raczej nie jest "szybka decyzja".
Możesz mi wymienić te bdb interwencje? Strzał po ziemi w końcówce i przecięcie dośrodkowania? Bo chyba nie masz na myśli tych podań w jego ręce?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?