La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

0

Czysto hipotetycznie
Jakby nas najechali to byś uciekał czy się bronił?

0

@Nazio87 Zależy kto i w jakim celu

0

@Nazio87
Byle nie bronić, jak Real w ostatniej akcji meczu z PSG przeciwko Mbappé.

0

@Nazio87 Jak mi kategoria wojskowa pozwoli i przyjdzie wezwanie to tak

4

@Nazio87 nigdy bym nie zostawił chaty ktorą sam zbudowałem i rodziny która tu żyje.

0

@Nazio87 Bronię mojej rodziny. Jestem tak nauczony aby nie uciekać a szczególnie z własnego domu. WALKA.

0

@fart podejście godne pochwały, jednakże gdyby to Rosja nas najechała, jedynie ucieczka zapewniłaby przeżycie, biorąc pod uwagę stan faktyczny WP.

0

@tomcruise Sugerujesz,że wybiliby każdego żołnierza co do jednego?

0

@tomcruise Tylko głupiec nie boi się wojny. Ja się boję ale nie zamierzam uciekać i zostawić moją rodzinę. I tak jak napisałem jeśli trzeba będzie będę bronił siebie i bliskich.

1

@Nazio87 uciec może bym nie uciekał no ale pierwszy do boju bym się nie pchał. Dałbym wykazać się Bosakowi, Winnickiemu, Jakiemu, Wosiowi, Mejzie, Czarnkowi itd. Ja bym im posilki gotowal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?