- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
15
Pan Profesor słusznie pyta... przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej to byłby asburd
Należy skupić na rozwoju armii zawodowej
Można skupić bardziej na edukacji ekonomicznej obywateli,bo ta niestety kuleje..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323
1
@tomek8756 Pewnie, że armia zawodowa jest lepsza od poborowej. Z tym, że po miażdżącym raporcie na temat braku możliwości podjęcia nawet niewielkich działań obronnych przez nasze wojsko nie wiem czy przez ten, raczej nie krótki, okres przejściowy naprawy polskiej armii taka armia poborowa nie byłaby jakimś rozwiązanie. Mi to tam obojętne, ale gdyby przywrócili to bym nie biadolił jak to teraz jest źle. Inna sprawa, że nie mam jeszcze kategorii a myślę, że będzie to D/E
6
@tomek8756 a daj pan spokój czego byś się tam nauczył ? Kartofle obierać czy może szorować kibel szczoteczką? XD. Zmarnowany rok życia dla młodego człowieka, który nie czuje potrzeby zostać wojskowym, bo wątpię by wielu z poboru chciało zostać w wojsku na stałe ;)
@Kgorecki2500 ty się młody nie wymiguj A dostaniesz i uj na front:D
1
@Barca1992 A bym nawet wolał dostać A. Że ślepy to co? Gorszy? ;)
0
@Kgorecki2500 Niewiem co bys musial zrobic zeby dostac D
1
@Kgorecki2500 na snajpera idealny
1
@Barca1992 Masz rację, dlaczego napisałem,że przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej to byłby absurd. Starta pieniędzy podatników i czasu młodych ludzi
Ciekawe czy więcej "za " było kobiet czy mężczyzn :p
1
@tomek8756 oczywiście, że zawodowa lepsza jak ktoś czuje powołanie do służby wojskowej to WKU czekw można się zgłosić w każdej chwili:)
49%kobiet i 39% mężczyzn na tak
0
@Kgorecki2500 Tam wszyscy dostają A chyba że masz urwaną noge :P
4
@Kgorecki2500 kolega @adi7adi8 ma rację na komisji jak nie masz wady fabrycznej to chyba nie da się innej niż A kategorii dostać. U mnie tak było 12lat temu pytanie czy na coś się leczę potem gacie w dół i tyle chu nie komisja i badania, ale może teraz jest inaczej ?;)
2
@Barca1992 Ej to ja byłem 14 lat temu i miałem badanie słuchu, wzroku normalnie :D Tylko że wzroku w okularach także no :D
1
@Barca1992 Ja jak byłem gdzieś 6 lat temu to tylko kolega, który faktycznie miał problem z nogą kilka operacji i od zawsze utykał nie dostał A :P