- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
6
Ciekawe jak Ukraina zareaguje i przede wszystkim o co chodzi Putinowi. Wiadomo, że to kolejny krok, by coś wynegocjować. Chodzi naturalnie o wpływy. Niewykluczone, że rozmowy przywódców Francji oraz Niemiec z Putinem nie są przypadkowe. Czarny scenariusz może się sprawdzić, czyli sojusz UE-Rosja i Ukraina pod rosyjską strefą wpływów.
To najgorszy scenariusz dla nas oraz USA.
Tak, jak mówiłem. Otwartej wojny totalnie nie widzę. Na tym wszyscy stracą. Jedyny scenariusz to taki, jak pisał @Bykunn czyli Putin musiałby być pod ścianą.
IMO skończy się na drobnych konfliktach. Uznanie niepodległości Ługańska i Doniecka to jest to o co walczyli separatyści od 2014, bo wolą być z Rosją niż Ukrainą.
3
@michal26 Rosyjscy emerytowani generałowie pisali wprost czym może zakończyć się inwazji Rosji na Ukrainę - co najmniej drugim Afganistanem. Żołnierze rosyjscy przetrzymywani są w nieludzkich warunkach, bez jedzenia, morale pewnie maleją.
0
@michal26 Mają rozmach ci "separatyści".
3
@barcelonaLM o tym dokładnie pisze. To byłaby krwawa wojna i totalna porażka Rosji. Piszę o tym od dawna. Ludzie tutaj nie myślą. Im się wydaje, że Rosja ot sobie zaatakuje, puści bombę jedną i drugą...tak to nie działa. To jest ogromne ryzyko i ważny aspekt - Ukraina będzie walczyła o życie. Maja bardzo dobrą armię (kilkukrotnie lepszą niż my). Dodatkowo po swojej stronie mają CAŁY zachód praktycznie. Putin do idiotów nie należy. Za to wie, ze Biden, Macron i inni to miękkie faje i liczy na ich ustąpienie.
0
@urbipl no mają. Narodowcy, mocno prorosyjski, oczywiście dostają broń od Rosji.
1
@michal26 Niemcy wydają się być strasznie nagrzani na sojusz z Rosją a dla Amerykanów wycofanie się z Europy to kwestia czasu. Putin chce pokazać Europejczykom, że USA nie jest w stanie zagwarantować pokoju w Europie i tym samym wymusić na UE sojusz. Wątpię, że jeszcze cokolwiek można z tym zrobić bo Amerykanie z Rosją na pewno nie będą walczyć.
0
@michal26 A większości to nie żadni "separatyści", a po prostu rosyjskie wojsko. Wszystko zorganizowane i zarządzane przez Spetsnaz. Jakoś dziwnym trafem jak toczyły się tam walki w 2014 roku to potem w Rosji chowano rosyjskich żołnierzy, a nie żadnych separatystów na terenach ich "republik".
0
@Abominacja O. Zgadzam się z Tobą. Sądzilem, ze ten dzień nigdy nie nastąpi :D