La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

5

Gość podpisuje dekret o niepodległości tych republik czym łamie wszystkie prawa międzynarodowe, a oni wszyscy jak zwykle to tylko potępiają i wzywają do dyplomacji. Przecież w momencie podpisu czas na dyplomację minął.

2

@Uukasz_93 Nie minął póki Rosja nie weszła na Ukrainę. A te republiki i tak de facto były związane z Rosją i to od 2014r.

1

@Uukasz_93 To pokazuje jak potęznym graczem jest Włodek. A reszta Europy zesrana maxymalnie.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 a na co liczyłeś? Na wojnę? Chciałbyś, żeby żołnierze wojsk NATO ginęli za Ukrainę?

0

@ODWAGA dlaczego by nie? To zniszczone do szpiku kości NATO nakazało Ukrainie nuklearne rozbrojenie się w 1994.

konto usunięte

0

@tomcruise dlaczego mamy się mieszać w cudze wojny. Ukraina nie jest częścią NATO. Co więcej Ukraina nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie przyjacielem i sojusznikiem Polski. Tam wciąż bohaterem jest Bandera.

0

@ODWAGA xd w życiu nie słyszałem większych bredni, rozumiem że potępiasz, każde wysłanie WP do Afganistanu, Libanu, Iraku i Syrii?? Uważasz, że jeśli dojdzie do wojny i Rosja zajmie Ukrainę, Niemcy w interesach nie poświęca nas za X lat?

konto usunięte

0

@tomcruise co ma Ukraina do nas? My od lat graniczymy z Rosją i Ukraina nie ma nic do tego.

0

@ODWAGA ale pytasz dlaczego mamy się mieszać w cudze wojny, jaki interes mieliśmy broniąc pól naftowych?

konto usunięte

1

@tomcruise No właśnie żaden. I powinnismy się uczyć na błędach.

1

@ODWAGA i tutaj pełna zgoda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?