La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

0

Masę osób kilka dni temu śmiało się z wywiadu Brytyjskiego i Amerykańskiego.

A jeszcze gorsze są te ruskie trolle, które mówią o „Zapewnieniu pokoju” na serio. Jeszcze 2 dni temu Putin mówił, że nie uzna LPR i DPR.

0

@potrojnakorona ja dalej się śmieje, bo mówili o wojnie najgorszej od 45 roku. O tym, że będzie zmasowany atak na Kijów, etc.

Były tutaj natomiast osoby chwalące Bidena za jego postawę. Gdzie są teraz? Co Biden w tej sytuacji zamierza zrobić?

2

@michal26 Jeszcze parę dni temu Putin mówił, że żadnego ataku nie będzie i nic na to nie wskazuje obwiniając zachód, że strasznie histeryzuje. Oczywiście, że będzie zmasowany atak na Kijów każdy kto wierzy Rosyjskim przemówieniom jest nieźle odklejony.

1

@michal26 nie nie mówili, zaślepiony jesteś konfa, konfederacja i prawica, że USA że blablabla a od dawna było mówione ze Putin wpierw będzie prowokował w donbasie by znaleźć pretekst. No ale Korwin mówił..

0

@michal26 chłopie ty już lepiej swoich teorii typu, Trump wygrał wybory, nie ma mowy o wojnie i wiele innych, nie wypisuj bo to się śmieszne robi i zazwyczaj sie dzieje odwrotnie, co robi z cb Sasina tej strony

0

@potrojnakorona bo Amerykanie zawsze podawali prawdziwe informacje. Kto jak kto, ale Amerykanie od lat stosują dezinformację oraz false flag.
Nie ufam ani jednym, ani drugim.
Brytyjczykom, którzy pogardę dla innych narodów mają we krwi - także nie wierze.
Wierzę swojej logice i umysłowi. Mi podpowiadają, że sensu w krwawej wojnie na Ukrainie nie ma. Jaki jest tutaj interes? Rozumiem, że Putin jest idiotą i nie wie jakie będą negatywne dla Rosji konsekwencje otwartej wojny z Ukrainą?

0

@tbas Nie. W ogóle Boris Johnson tego nie mówił. Nie straszono wojną.
Co zamierza zrobić teraz Biden? Tlumaczylem, że konsekwencją tak słabego prezydenta USA może być konflikt. Jedynie co, to sądziłem, że to USA będzie szukać konfliktu.

1

@michal26 Zobacz sobie konferencje Putina jeszcze raz i wyciągnij wnioski co Putin chce zrobić z Ukrainą. Hasło Geopolityczna dekomunizacja mowi bardzo dużo.

0

@potrojnakorona Nie mam czasu. Co konkretnie chce zrobić?

2

@michal26 mówiłeś że konfliktu nie będzie. Ze USA pierdzieli głupoty a Putin nie zaatakuje. Teraz co nowa narracja bo nie atakuje całej Ukrainy?

0

@tbas Nie. Powiedziałem, że wojny nie będzie oraz konfliktu zbrojnego (choć ten uważalem za bardziej prawdopodobny).
Zdanie dalej podtrzymuje.
Wojny jako takiej - nie będzie.
Parokrotnie podkreślałem, że możliwy jest scenariusz, że zaakceptuje niepodległości Ługańska oraz Doniecka. Pomyliłem się co do tego, że Putin nie wejdzie wojskiem do republik. Uważałem, że tego kroku nie zrobi. No jednak wszystko wskazuje na to, że zrobił.
A to oznacza, że Ukraina jest w szachu. Po prostu i zwyczajnie. Wraz z Ukrainą - i my i cala UE oraz USA.
Jesli UE stanowczych kroków nie zrobi, to Putin wygra.
Muszą być sankcję i broń Bóg nie atakować teraz republik. Po ataku ze strony UA albo UE - mamy wojnę. Teraz ruch po naszej stronie.
Tak, jak mówiłem. Raczej zakończy się jakimś sojuszem. Natomiast Putin zrobił krok więcej w szachach, niż przewidywałem

0

@michal26 ani UE ani USA nie wjadą do Ukrainy. Ale Putin w perspektywie czasu zajmie cała Ukrainę

0

@tbas Zbrojnie? Wątpię. Natomiast tak jak podkreślałem - gospodarczo jak najbardziej. Ukraina będzie przejęta przez Putina, tak jak zrobił to z Białorusią. Postraszy, postraszy, ale będą pod ich wpływem. Ostatnie lata (od 2008) byli w rękach Niemiec i USA. Tego Putin nie potrafił wybaczyć. Po obaleniu Janukowicza stracili wpływy. W efekcie mamy to co mamy. Otwartej wojny nie przewiduje. Zdziwie się jak będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?