La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

1

Ale masakra, u mnie w Reykjaviku pogoda taka jakiej od lat nie bylo.
Śniegu przez ostatnie dwa tygodnie nawaliło tyle ze wszedzie sa zaspy sięgające nawet kilka metrow.
To jeszcze bym przeżył gdyby nie fakt, ze musze z buta isc do roboty bo auto u mechanika.
A Wiatr wieje teraz z prędkością okolo 80-120km/h.

Obym doszedł xD

konto usunięte

0

@zmiter912576 o kurde, to nieźle się tam bawisz. Czym się zajmujesz?

0

@zmiter912576 weź kurde jakieś fotki zrób panie :D

3

@Kurkmen No przecież napisał w ostatnim zdaniu ;)

0

@zmiter912576
powodzenia:) długo mieszkasz tam już? gdzie pracujesz? jak się żyje w Islandii?

1

@Kurkmen @lucca87 Operator wózka widłowego na magazynie, 4 rok leci. Jesli preferujesz spokojny tryb zycia to zyje sie tu dobrze.

1

@zmiter912576
ciekawe miejsce:) masz rodzinę czy jako singiel tak wyjechałeś?
w każdym wypadku trzymaj się w taką pogodę:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?