- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
Prawda jest taka że jeżeli Ukraina nie zostanie przyłączona do NATO w trybie natychmiastowym,to będziemy obserwować dość szybkie wchłanianie tego państwa przez Rosję.Bo jak na razie to zachód szczeka I nic nie działa a Putin robi swoje.
0
@Cygan BRC nikt nie zaryzykuje III WW dla Ukrainy
0
@Cygan BRC Od 2014r Ługansk i Donietsk de facto są odrębne od Ukrainy, są to tereny z swoim rządem i nie honorują prawa Ukraińskiego. Co więcej Ukraińska strona uważa że od 2014 r. są w stanie wojny z Rosją tylko nie mogą tego uznać oficjalnie bo wtedy nie mogli by handlować z Rosją i brać gaz :) Do tego od 2014r trwa regularna wojna między "Wojskami Ukraińskimi" a Separatystami ... z wieloma ofiarami wśród ludności cywilnej. Po stronie Ukraińskiej walczy bardzo dużo "najemników" z całego świata którzy albo uciekają przed wyrokami w swoich krajach albo jadą sobie "postrzelać do ludzi".
A jeżeli chodzi o NATO to nigdy nie przyjmuje się państwa które jest w aktywnym konflikcie zwłaszcza z innym państwem bo to oznacza opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu ... w przypadku z Rosją to jest jednoznaczne z wypowiedzeniem wojny.
0
@barcelonaLM A może warto zaryzykować i przeciwstawić się Putinowi a nie podwijać ogon I straszyć przez 3tygodnie jakimś sankcjami których on się nie boi.Jak zachód się nie postawi mocno to pokarze jakie te nato jest słabe
0
@zenoowity Aha czyli z góry można spisać Ukraine na straty bo Putin tam wjedzie bez dwóch zdań, a nato będzie jeszcze szczekać aż im się znudzi nie podejmując poważnych kroków I nie chodzi o sankcje bo one na Putina nie działają
1
@Cygan BRC Przeciwstawić się Putinowi oznacza wojnę ... w której Polska razem z Ukrainą będzie polem bitwy ... nie wiem czy dla Polski to dobre rozwiązanie ... no ale zależy kto co lubi :).
Ukraińscy politycy dzień w dzień mówili jak by to oni poszli na Rosję i zabijali wszystkich kto chociaż by mówi w języku rosyjskim. Jakby to oni chętnie zrównali z ziemią Rosję ... teraz mają okazję. Ale nagle zaczęli mówić o pokoju i rozwiązaniu dyplomatycznym :)
Na razie nic co może doprowadzić do wojny się nie wydarzyło ... w takim sensie że te tereny od dawna de facto nie należały do Ukrainy ... trwały tam aktywne działania wojskowe a wszyscy i tak mówili że jest tam wojsko Rosyjskie ... teraz jest to oficjalne i jedyny do czego dojdzie to koniec strzelania z obu stron. Dalej się zobaczy kiedy i czy będzie referendum.
Jedyne co jest nie ciekawe to to że uznali tereny w granicach obwodów ... a to oznacza że w teorii Ukraińska armia musi się "wycofać" ? bo stoją już w środku granic obwodu ... i to jest nie ciekawe... bardzo nie ciekawe ...